Şehir Seç

Ankara Aksesuar

Gelinlik, ayakkabı tamam, peki ya aksesuarlar? Güzelliğini tamamlayacak o son dokunuş, gelin aksesuarları için ihtiyacın olan tüm aksesuar firmaları burada!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Minimum Fiyat
Teslim Süresi
Hizmet İçeriği
Toplam 7 firma bulundu
Sıralama:

Gelin buketi ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış Runkli Adams ile gelinliğinizi tamamlayan bir aksesuar yaratmak artık çok eğlenceli !
2 Kişinin Vagonunda
En güzel anlarınızda eşi benzeri bulunmaz özel tasarımlarmızla mutluluğunuza mutluluk katmak amacıyla tüm imkanlarımızla  sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız.
2 Yorum
8 Kişinin Vagonunda
%5 indirim
Benmari Aksesuar Tasarım & Styling olarak sizlere en mutlu gününüz için özel olarak hazırladığımız ve ruhunuzu yansıtan aksesuarlarla eşlik edelim !
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Nenehatun Caddesinde bulunan Dandelion Design'ın özel tasarımlarını görmeden caddeyi terketmeyin .
6 Kişinin Vagonunda
Bizler el emeği göz nuru ürünlerimizi, el sanatkarı içtenliği, doğallığı ile bazen bir ağaç dalında ya da buğdayda bazense altın tepside sunuyoruz.
7 Kişinin Vagonunda
Bloomy Studio olarak sizlere özel çiçek tasarımı, dekorasyon ve yaratıcı aksesuarlarla özel günlerinizi size özgün ve unutulmaz kılacak tüm detayları üstleniyoruz.
2 Kişinin Vagonunda
Çevreye ve patili dostlarımıza olan duyarliligimizi yitirmeden; bir omur birlikle olabileceğiniz kaliteli ve yaratici urunlerimiziözel gunlerinizle buluşturup bir dünya markası olmayı hedefliyoruz
5 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


En Çok Tercih Edilen Gelin Aksesuarları
Düğünlerde mükemmel görünümünüzü tamamlamak için gelin aksesuarları vazgeçilmezdir. Harika bir gelinlik almış olsanız bile doğru aksesuarlarla tamamlanmazsa görünümünüz eksik kalabilir. Bu yüzden gelin en çok tercih edilen aksesuar çeşitlerine bir göz atalım.
Duvaklar ve saç aksesuarları gelinliğinizi tamamlamakla kalmıyor aynı zamanda saç modelinizi de ortaya çıkararak şık bir görüntü oluşturuyor.Diğer bir aksesuar ise gelinliğinizi tamamlayacak zarif bir çanta olacaktır. Çoğu zaman görünmeyecek olsa da acil ihtiyaçlarınızı içine koyabilmeniz için küçük bir çanta çok faydalı olacaktır.Üşüme ihtimalinize karşı omuzlarınıza alabileceğiniz ince ve şık bir şal özellikle kır düğünleri için olmazsa olmazlardan biridir. Sizin için anlamı olan küçük aksesuar modellerini gelinliğinize iliştirebilir ve onu daha kişisel hale getirebilirsiniz.

Gelinliğinize en uygun duvak modellerine ulaşabilmek için gelin aksesuarı firmalarımıza ilgili kategoriden ulaşabilir ve dilediğiniz firmadan teklif alabilirsiniz. Yaratıcı aksesuarlara göz atabilir ve size en uygun olan modelleri seçebilirsiniz.