Şehir Seç

Ankara Aksesuar

Düğün gününde damatlığının güzelliğini öne çıkaracak olan aksesuarlarındır. Senin damat olduğunu ilk bakışta belli edecek olan da aksesuarların olacak.
Kol düğmelerin, saatin, kuşağın, papyonun..
Aradığın tüm damat aksesuar firmaları Düğün Vagonu'nda! Firmaları incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

İlçeler
Minimum Fiyat
Teslim Süresi
Hizmet İçeriği
Toplam 1 firma bulundu
Sıralama:

Takım elbise, gömlek, kravat, palto, mont, pardösü, aksesuar, rahat ve klasik ürün grupları ile erkeklere hitap eden Hatemoğlu, detaylara önem veren seçici tarzı ile öne çıkmaktadır.

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Damatlık Aksesuarları
Cep mendilleri ya da yaka çiçekleri gelin ile uyumlu olmanızı sağlayacak en önemli aksesuardır. Sizi bir bütün yapacak doğru seçimle ahenk içinde görünebilirsiniz. Kravat veya papyon seçiminizle de seçtiğiniz takımı tamamlayabilirsiniz.Genellikle en çok tercih edilen kravat renkleri mavi,krem ve gri olmakla birlikte dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kemer de kullanabileceğiniz aksesuarlar arasındadır ancak şart değildir. Eğer doğru bir takım seçtiyseniz kemer olmadan da mükemel görünüme ulaşabilirsiniz. Kol düğmeleri de bir damat için olmazsa olmazdır. Sizin için anlamı olan bir kol düğmesi takabileceğiniz gibi şık bir kol düğmesi alarak da damatlığınızı özelleştirebilirsiniz. Eğer bir smokin tercih edecekseniz belinize takacağınız şık bir kuşakla da görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.Takımınızın tarzına göre askılar takabilir şapka ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.