Şehir Seç

Ankara Ayakkabı

En güzel gününde gelinliğin kadar gelin ayakkabın da kusursuz olmalı. İhtiyacın olan tüm gelin ayakkabısı firmaları ve bilmen gereken ipuçları burada!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Minimum Fiyat
Teslim Süresi
Hizmet İçeriği
Toplam 4 firma bulundu
Sıralama:

Diva Forever Ayakkabı sizin için seçtiği en rahat ve şık ayakkabılarla Büyük Çarşı'da.
7 Kişinin Vagonunda
%20 İndirim
En az sizin kadar özel ayakkabılar için Karmen Ayakkabı el işçiliği ayakkabılarla hizmetinizde ! Düğününüzün her detayı mükemmel olsun !
1 Yorum
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Vera Shose tüm modellerde 31 - 44 numara ayakkıbılar üreterek, en özel gününüz de ayağınızı saran rahat ayakkabılar sağlar.
7 Kişinin Vagonunda
En özel gününde, en rahat ayakkabı senin hakkın...
4 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Gelin Ayakkabısı
Genele bakıldığında çok küçük bir detay gibi görünse de gelin ayakkabısı pek çok gelin için çok özeldir.Kendinizi hem rahat hem de bir peri gibi hissedebileceğiniz ayakkabıyı bulmak çok zordur. Düğün gününüzde özel tasarım ayakkabılarla kendinizi şımartabilir ya da çok şık hazır gelin ayakkabısı modelleriyle gelinliğinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.Düğününüzde herşey mükemmelken rahatsız bir ayakkabıyla canınızın sıkılmasına izin vermeyin.


Düğün Ayakkabılarınızı Seçerken Neleri Göz Önünde Bulundurmalısınız?
Öncelikle topuk boyunuz konusunda karar verin ve ona göre aklınızda bir fikir oluşturun. Daha sonra gelinliğinizin rengine göre bir kaç seçenek düşünebilirsiniz.Ayakkabı firmalarımızla görüşürken gelinliğinizin kumaşından bir parça alarak en doğru ayakkabı rengine ulaşabilirsiniz.İstediğiniz topuk tarzı ve materyele de önceden karar verebilir ve seçeneklerinizi buna göre daraltabilirsiniz. Ayakkabı seçiminizdeki en önemli etken belki de düğün mekanınızdır. Eğer kapalı bir alanda düğün yapıyorsanız daha farklı bir tarz ; bir kır düğünü için ayakkabı seçiyorsanız daha uyumlu bir ayakkabı tercih edebilirlsiniz. 


Her İhtimale Karşı
Çok şık ve beğendiğiniz bir düğün ayakkabısı seçmiş olsanız da her ihtimale karşı içinde daha rahat hissedebileceğiniz bir çift yedek ayakkabı bulundurmanız faydalı olacaktır.