Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Ankara Balo Salonları

Hayalindeki düğünü gerçekleştirmen için şehrindeki bütün balo salonları burada!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Seçimlerim
  • KEÇİÖREN
İlçeler
Kapasite
Yemekli Fiyat Aralığı
Mekan Özellikleri
Manzara
Mekan Tipi
Hizmet İçeriği
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
Menü Seçenekleri
Toplam 1 firma bulundu
Sıralama:

Çeşni Konağı
%10 İndirim
Çeşni Konağı tarihi dokusuyla eşsiz düğünlere ev sahipliği yapıyor. Ankara'da tarihi bir düğün mekanı arayanlar için Çeşni Konağı !
1 Fırsat
13 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Balo Salonları

En klasik ve büyüleyici düğün mekanlarından olan balo salonları evlenecek çiftler tarafından en çok tercih edilen düğün mekanları arasında. Masallardan fırlamış gibi ihtişamlı bir düğün hayal ediyorsanız balo salonları sizin için doğru tercih olacaktır. Tüm konuklarınızın gözleri üzerinizdeyken hayatınızın aşkıyla sabaha kadar dans edeceğiniz unutulmaz bir geceye ne dersiniz? Romantik ve ihtişamlı düğünler için en doğru adres olan Ankara balo salonları pek çok çift tarafından oldukça sık bir şekilde tercih ediliyor. Balo salonları çoğunlukla şık, lüks ve ihtişamlı süslemelerle dekore edilmiştir ve ışıl ışıl bir aydınlatmayla bu ihtişamı destekler ve düğün konseptine apayrı bir boyut kazandırır. Eğer görkemli ve şaşaalı bir düğün hayal ediyorsanız Ankara’da bulunan balo salonları hakkında detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için Düğün Vagonu balo salonlarına mutlaka göz atın. Aradığınız balo salonu Düğün Vagonu’nda!

 

Balo Salonu Dekorasyonu 

Balo salonları için en önemli etken dekorasyondur. İhtişamlı bir mimariye sahip olan balo salonları doğru dekore edilirse göz kamaştırabileceği gibi yanlış bir dekorasyonla vasat bir hale de gelebilir. Balo salonunuzu seçtikten sonra yapmanız gereken en önemli ve incelik gerektiren şey balo salonunuzun dekorasyonunu seçmektir. Balo salonunuzun dekorasyonunu en çok etkileyen ve belki de sizin için en kısıtlayıcı olan faktör balo salonunun büyüklüğüdür. Balo salonunuz büyükse dekorasyon konusunda daha özgür davranabilirsiniz. Büyük balo salonlarında çok daha geniş ve uzun çiçekler veya dekoratif objeler kullanabilirsiniz. Ancak daha küçük balo salonlarında çok daha minimal dekorasyon ögeleri tercih etmelisiniz. Doğru bir dekorasyonla balo salonunuzda açık hava ferahlığını yakalayabilirsiniz. Bunu sağlamanın yolu da tabii ki balo salonunuzun dekorasyonu için seçtiğiniz çiçeklerden geçiyor. Ayrıca eğer düğününüz için belirlediğiniz bir konsept varsa, balo salonunuzu bu konsepte uygun olarak dekore ederek hem şık hem de sempatik bir düğün mekanı ve atmosfer oluşturabilirsiniz. 
Balo salonunuzu dekore ederken masa çiçekleri, mumlar, biblolar ve heykeller kullanabilirsiniz. Klasik balo salonu süslemesinin dışına çıkmak isterseniz çok daha modern dekorasyon seçenekleri mevcut. Örneğin düğünlerde giydirilmiş sandalyeler görmekten sıkıldıysanız sandalyelerinizi dekore etmek için çok daha modern pek çok seçeneğiniz var. Ayrıca balo salonunuzu dekore ederken masa ve sandalye süslemelerinden çok daha fazla dekoratif öge kullanabilirsiniz. Dekor fonları sayesinde balo salonunuzda istediğiniz mevsimi ve mekanı yaşayabilirsiniz. Seçtiğiniz balo salonunun boş hali sizi yanıltmasın. Balo salonunuzun dekore edilmiş halini gördüğünüzde büyüleneceksiniz.

Hayalinizdeki ihtişamlı düğün için hayallerinizin ötesinde bir balo salonuna ihtiyacınız var. Aradığınız balo salonu Düğün Vagonu’nda! Ankara’daki en şık balo salonlarına ulaşmak, detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için mutlaka Düğün Vagonu’nda yer alan Ankara balo salonlarına göz atmalısınız.

Unutmayın Düğün Vagonu olarak hayatınızın en güzel yolculuğunda yanınızdayız!

Ankara İlçelerine Göre Balo Salonları Firmaları


Diğer İllerdeki Balo Salonları Firmaları


Tüm Kategoriler