BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ
Yoğun tempodan veya hazırlık telaşından düğün salonunuzla anlaşırken bazı önemli soruları sormayı unutabilirsiniz. Biz sizin için sormanız gereken soruların bir listesini yaptık.
Kına gecesi düğünlerin vazgeçilmezlerinden biri. Her ne kadar eski bir gelenek olsa da günümüzde hala düğünlerin en eğlenceli organizasyonlarından biri olarak yer alıyor
Onun eşi olmak istiyorsun. Farklı ve romantik bir evlilik teklifinde bulunman, her kadının hayali olduğu gibi, sevgilinin de hayallerini süslüyor.. Sıradışı evlilik teklifi fikirleri bu yazıda!
Düğününüzü yapmak için ailelerinizle de konuşarak bir tarih belirlediniz. Peki ya o tarih için size uygun olan düğün mekanları dolmuş olabilir mi?
Düğünün çok yaklaştı, çok güzel olmak istiyorsun. Ama nasıl bir gelin saçı yaptıracağına hala karar veremedin mi? Hazırsan, 2018 yılının trend gelin saçı modellerine yakından bakalım!
Eşinizle bir ömür mutluluğa evet dediniz ve işin en güzel kısmı geldi: Balayı! Mükemmel bir balayı için bu önerilere mutlaka göz atın
Kına geceniz için bir müzik listesi oluşturmak isterseniz bu şarkıları mutlaka dinlemelisiniz. Haydi sizler için hazırladığımız listeye göz atalım.
Kına gecelerinin vazgeçilmezi kuşkusuz kınadır. Kınayı hazırlamak oldukça basit olmasına rağmen püf noktaları vardır. Kına nasıl hazırlanır merak ediyorsanız tüm detaylar bu yazıda..
Evliliğe karar verme aşamasında herkesin ilk olarak aklına gelen soru “Benim için doğru insan mı?” olur. Hadi gelin bu sorunun cevabını birlikte arayalım!
Gelinlik; gelin için düğünün belki de en önemli parçası. Peki gelinlik seçerken nelere dikkat edilmeli?
Siz de klasik düğün yemeklerinden sıkılmadınız mı ? Konuklarınıza şaşırtıcı ve eğlenceli yemekler sunmak istemez misiniz? Gelin sizin için derlediğimiz yaratıcı alternatiflere göz atalım...
Her genç kızın hayali kusursuz bir gelinliktir. Tesettür model gelinliklerde ise seçenekler sınırlı diye düşünseniz de yanılıyorsunuz. Tesettür gelinlik modellerini sizler için derledik.
Eğer sınırlı bir bütçeniz varsa ve düğün masraflarımı nasıl azaltırım diye düşünüyorsanız sizler için derlediğimiz ipuçlarına birlikte göz atalım.
Kına gecesi yapmaya karar verdiniz ve her şey adetine uygun olsun istiyorsunuz. O zaman sizin için hazırladığımız önerilere mutlaka göz atmalısınız..
Hayatınızın en önemli gününde potansiyelinizi tamamen ortaya çıkarmak için vücut tipinize en uygun gelinliği seçmeye ne dersiniz?
2019 yılı henüz başlamadan gelinlik modasındaki hareketlilik başlamıştı. Ünlü tasarımcıların göz kamaştıran gelinliklerine göz atmaya ne dersiniz? Eminiz ki size ilham verecektir..
Nişan , kına veya söz..Abiye seçiminizi yapamadıysanız, dünyaca ünlü tasarımcıların 2019 koleksiyonlarında yer alan abiye modellerinden ilham alabilirsiniz.İşte ilham verici tüm fikirler burada..
Evlenmeye karar veren çiftlerin en kararsız kaldığı nokta belki de düğün tarzıdır. Nikah mı, kokteyl mi, düğün mü yoksa nikah sonrası yemeği mi? Bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazıda...
Evetttt... İşte büyük gün geldi.. UNUTMAYIN o gün çok unutkan olacaksınız. Onun için düğün gününüzden bir kaç gün önce mutlaka acil durum çantanızı hazırlayın. Peki damat çantasında neler olmalı?
Evetttt... İşte büyük gün geldi.. UNUTMAYIN o gün çok unutkan olacaksınız. Onun için düğün gününüzden bir kaç gün önce mutlaka acil durum çantanızı hazırlayın. Peki gelin çantasında neler olmalı?