Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ
En özel gününüzle ilgili pişmanlık yaşamamak için yapmanız gerekenleri sıraladık!
Düğününüz için çok heyecanlısınız ve her detayında emeğiniz olsun istiyorsunuz. Ama bazen bir profesyonelden yardım almak daha iyi bir seçenektir.
Her ne bütçeye sahip olursanız olun evlilik bütçenizi sarsacaktır. Bu noktada devreye giren evlilik kredisi ile her bilgiyi sizin için derledik.
Ankara'nın en güzel düğün salonlarına detaylı bir bakış!
Her düğünde mutlaka çalınan ama niye çalındığını bir türlü anlamadığımız o şarkıları derledik..
Onlarca alternatif arasından hayallerinizin gelinliğini bulmayı başardınız! Şimdi sırada en az gelinlik seçmek kadar zor bir süreç var: Aksesuarlar.
Uzun ve sağlıklı bir evliliğin sırrı, büyüklerimizin tavsiyelerinde saklı!
Evde nişan organizasyonu mu yapmak istiyorsun? Önerilerimize göz atmalısın:)
Parıl parıl parlayan tektaşınızı ve nikah yüzüğünüzü en güzel ne tamamlar ? Tabi ki tırnaklar.. Gelinler için ilham alabileceği en güzel tırnak tasarımlarını derledik..
Düğün makyajınız düğün fotoğraflarınızda sonsuza kadar hatırlanacağından hassasiyetle yaklaşmanız gereken bir kalem. Peki o gün kusursuz görünmek için nelere ihtiyacınız var işte burada..
Evliliğiniz yıpranmadan, çok uzun süreli sağlıklı bir ilişki yaşamak ister misiniz? Ritüel önerilerimizi mutlaka okumalısın.
Düğün davetli listesi oluşturmak işin en zor kısmı biliyoruz. Davet etmeniz gereken kişilerin yanı sıra davet etmemeniz gereken kimler var merak ediyor musunuz ?
Dünyada yazılan ilk aşk mektubunu okumak ister misin? Sen Hiç Aşk Mektubu Yazdın Mı:)? Ya da aşk mektubu yazacak kadar istedin mi birini?
Ankara'nın en gözde düğün mekanlarının bulunduğu Çayyolu'ndaki en popüler 10 düğün mekanını sizin için derledik. Karar vermeden önce mutlaka göz atın!
Ne kadar zamandır birlikte olursanız olun bu fikirler sevgilinize veya eşinize alacağınız doğru hediyeyi bulmayı yardımcı olacaktır inanın.
Erkeklerin kadınlardan beklentileri nelerdir? Gerçekten erkekleri tanıyor muyuz? Doğru bildiğimiz ama yanıldığımız kim bilir ne çok şey var... Hepsi bu yazıda:)
Senin düğünün nasıl olmalı? Tarihi bir mekan mı? Kır düğünü mü? Nerede olursa olsun benim için farketmez mi diyorsun? Bakalım burcun ne diyor? Keyifli okumalar...
Ankara Çankaya bölgesinde istediğiniz her konseptte düğün yapabileceğiniz birçok düğün mekanı var. Çankaya'da sizin için seçtiğimiz en iyi 8 düğün mekanına mutlaka göz atın!
Düğün organizasyon firmanı hayallerindeki düğüne kavuşmanı sağlaman için mükemmel bir adım olmalı. Düğün gününü profesyonellerin eline bırakmadan önce onlara bu soruları sormanı tavsiye ederiz.
Şu kadınları bir türlü anlayamadım mı diyorsun:) Zannetiğiniz kadar karmaşık değiliz:) Maddeler haline bile getirdik. Sevgili damat adayları bu yazı senin için...