Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

2018'in Trend Gelin Saçı Modelleri

Düğünün çok yaklaştı, çok güzel olmak istiyorsun. Ama nasıl bir gelin saçı yaptıracağına hala karar veremedin mi? Hazırsan, 2018 yılının trend gelin saçı modellerine yakından bakalım!

Düğünün çok yaklaştı, çok güzel olmak istiyorsun. Ama nasıl bir gelin saçı yaptıracağına hala karar veremedin mi? Hazırsan, 2018 yılının trend gelin saçı modellerine yakından bakalım!

Sen de yıllardır hayalini kurduğun bu özel günde kusursuz görünmek istiyorsan, gelin saçı modellerini iyice araştırıp sana en uygun olan gelin saçı modelini seçmelisin. Gelin saç modelleri seçiminde sadece trendlere değil, düğün mekanına ve gelinliğine uygun saç modellerini seçmen gerekiyor. Gelin topuzu, örgülü gelin saçı veya at kuyruğu gelin saç modelleri arasında sıkışıp kaldıysan sana en uygun gelin başı modellerini biz önerelim.

Doğal Görünen Modeller

2018 saç trendlerinde doğallık ön plana çıkıyor. Sen de düğün gününde dalgalı saç modelin ve zarif saç aksesuarınla harika görünebilirsin. Özellikle saçlarında ombre, balyaj veya röfle gibi renklendirme tekniği varsa, açık gelin saçı modelleri senin için doğru bir tercih olacaktır. 


                                        peinados-contocados-para-boda

Salaş Modeller

Salaş gelin saçı modelleri bu yıl oldukça dikkat çekiyor. Gelinler artık sıkı topuz modelleri yerine daha doğal görünen saç modellerine öncelik veriyor. Sen de doğal ve dağınık duran saç stilleri sayesinde saçlarını daha hacimli ve gür gösterebilirsin.

Salaş bir model tercih ettiğinde taşlı veya çiçekli saç aksesuarları kullanarak düğün gününde bütün misafirlerin bakışlarını saçlarında toplayabilir ve gerçek bir masal prensesi olabilirsin. 


                                        Featured Hairstyle: ELSTILE Hair & Makeup; www.elstile.com; Wedding hairstyle idea.

Örgü Saçlarla Gelin Başı

Örgü modası 2018'de ortalığı adeta kasıp kavurdu ve elbette gelin saçı modellerine de sıçradı. Sen de bizim gibi örgüsüz yapamıyorsan, gelin saçı stilinde farklı örgülerden ilham alabilirsin. Modern saç örgüleri, düğününde sana çok hoş bir hava katacaktır. Gelin saçı örgü modellerine baktığında bir türlü karar veremiyorsan mutlaka gelin saçı provasına gitmelisin. Böylece sana en uygun örgüyü kuaförünle birlikte keşfedeceksin. Unutma, düğün günü deneme yanılma yapmaya vaktin ve şansın kalmayabilir. Çalışılmış ve senin için en uygun olanı seçilmiş bir örgü ise seni düğün gününde çok hoş gösterecektir.

Kır düğünü yapmayı düşünüyorsan mutlaka örgülü saç modellerine bir şans vermelisin.

                                               

Ensede Topuz

Klasik ve zarif saç modellerinden uzaklaşmak istemiyorsan ensede topuz modelini düşünmelisin. Topuz modeller gelinlerde genellikle klasik ve elegan bir hava yaratıyor. Saç rengine kontrast saç aksesuarı seçerek harika görünebilirsin. Zamansız fotoğraflar vermek için de iyi bir tercih olacaktır.
Unutmadan ekleyelim; düğün gününde saç renginin canlı ve parlak görünmesi için düzenli aralıklarla mutlaka saç maskesi yapmalısın. Saç rengini koruyan ve daha parlak görünmesine yardımcı olan saç maskeleri sayesinde saçlarınla düğününün yıldızı olacaksın.

                                                Pretty updo hairstyle ,swept back bridal hairstyle ,updo hairstyles ,wedding hairstyles #weddinghair #chignon #hairstyles #updo #weddinghairstyles

Klasik & Zamansız Saçlar

Otel düğünü yapmayı düşünüyorsan, klasik ve modern stilin birleştiği 'zamansız saç modellerine' bakmalısın. Örgülü topuz modelleri otel düğünü yapacaksan ve klasik tarzdan vazgeçemeyenlerdensen senin için harika bir seçim olacaktır. Saçlarının daha doğal ve genç görünmesini istiyorsan, kuaförünün topuzunun içinden ince saç tutamlarını çıkarmasını öneriyoruz. 

                                                    

Gelin Saçında At Kuyruğu Modeli

Gelin saçının model seçiminde zarif saç modellerinden vazgeçemiyorsan at kuyruğu stilini düşünebilirsin. Günlük hayatında severek kullandığın at kuyruğu modelinin sana çok yakıştığını düşünüyorsan, düğün saçına dönüştürmek için dalgalı at kuyruğu saç modellerini incelemelisin. Sade düğünlerde veya nikah törenlerinde at kuyruğu modellerinin göz alıcı ve iddialı göründüğü kesin!

At kuyruğu gelin saçı modeli için gelinlik tercihin de büyük önem taşıyor. Bu model için önerimiz sırtı açık gelinlikler. Böylece hem sırt dekolten hem de hacimli at kuyruğun kusursuz görünecek. At kuyruğu saç modelinde, kuaförünle birlikte önden kalın tutamlar bırakarak saç stilini hareketlendirmelisin.

                                               


Kısa Gelin Saçları

Saçların kısa olan gelinlerimizi unutmadık, merak etmeyin! Düğünün yaklaşırken saçların kısa diye üzülmemelisin. Kısa saçlılar da istedikleri gelin saçına kolayca ulaşabilirler. Düğün saç modellerinde en pratik ve kullanışlı olanları genellikle kısa saçlar oluyor ve farklı tarzlarıyla zihinlerde muhteşem izler bırakıyorlar. Çiçekli taç veya metalik saç aksesuarlarını kullanmanı öneriyoruz. Kısa saçlılara gelin saç modellerinde saç aksesuarlarında çok yakışıyor. Duvak seçimine gelince, kısa saçlılara orta boy duvakları öneriyoruz.

                                                          

Gelin saçına karar verdiysen, şimdi sıra nereye yaptıracağına karar vermekte, haydi seni buraya alalım..

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap