Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğününüzü profesyonel ellere bırakıp şahane bir düğün organizasyonu planlıyorsanız bu yazımız tam size göre
Düğün Organizasyon Fiyatları


Düğün organizasyon firmaları bütçeniz dahilinde size bir paket sunup düğününüzü hayallerinizdeki organizasyona dönüştürüyorlar. Suplanızdan, çiçeğinize, sandalyenizden şamdanınıza kadar her ayrıntıyı düşünüp size özel bir konsept belirliyorlar. Düğün tarihinize karar verdikten sonra organizasyon firmalarıyla görüşmenizi ve bir konsept belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Böylece diğer tüm hazırlıklarınızı bu konsept dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.Düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlayıp sizi mutlu etmek için çalışan organizasyon firmaları arasından size ve bütçenize en uygun olanı bulabilmek için belli başlı faktörleri sizler için derledik.Organizasyon Firmalarından Alınacak Hizmetler

Organizasyon firmaları her türlü tedarikçilerle geçerek size hizmet sağlarlar. Bu hizmetleri sunarlarken bir plan dahilinde yapıp karışıklığı önlerler. Bu sebeple profesyonel bir düğün organizasyon ekibiyle çalışıp düğün organizasyonunuz içi belli hizmetler alabilirsiniz. Bunların hepsi veya bazıları tercih edip, bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Örneğin masaların üstünde canlı çiçek kullanırsanız maliyeti daha yüksek olurken yapay çiçeklerin daha az olacaktır. Düğün organizasyon firmalarının verdiği hizmetlerin başlıcaları ise şunlardır.

 

 • Karşılama Ekibi
 • Catering
 • Düğün Pastası
 • Ses – Işık Sistemleri
 • Gelin Masası
 • Gelin Yolu
 • Oturma Düzeni
 • Sandalye Temini
 • Sandalye Süsleme
 • Dekorasyon
 • Sahne – Podyum Temini
 • Orkestra – Sanatçı
 • Davetiye
 • Masa Süsleri
 • Suplalar
 • Şamdanlar – Mumlar
 • Numaratör

 


Bu ve benzeri hizmetlerin maliyeti genellikle kişi başı olarak hesaplanır. Bazı firmalar ise toplu fiyat verebilmektedir. Bu fiyatlar kişi başı 10 TL ile 300 TL arasında değişkenlik gösterebilir. Fiyat belirlemesinin en büyük sebebi aldığınız hizmetlerin içeriğidir.

Düğün Organizasyonunda Nelere Dikkat Edilmeli ? 

Düğün organizasyon firması seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus firmanın portföyüdür.  Daha önce kaç düğün yapmış ve düğünlerde vaat ettikleri hizmetleri verip vermediklerini ve düğün organizasyon tecrübeleri olup olmadığını öğrenin.

Organizasyon firmasıyla çalışmanızın avantajı profesyonel oldukları için hayalinizde ki düğünü gerçekleştirmenize yardımcı olmalarıdır. Siz düğün konusunda tecrübesiz olabilirsiniz ancak onlar bu işi defalarca yaptıklarından size yol göstereceklerdir. Düğün organizasyon firmalarının fikirlerine önem vermelisiniz.

Düğün organizasyonunuzdan önce mutlaka setup hazırlamalarını rica etmeli ve düğün gecenizde bir sürprizle karşılaşmamak için önceden bilgi sahibi olmalısınız.
Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğün organizasyon fiyatları ilden hatta ilçeden ilçeye değişiklik gösterebilir. Fiyatı etkileyen en önemli faktör içeriktir. Fiyatlar kişi başı hesaplanır ve kişi sayısı arttıkça fiyat düşer. Düğün organizasyon firmaları standart paketler sunarlar. Bu paketlerden satın almanız baştan bir konsept yaratmaktan daha uyguna gelebilir. Aldığınız her ekstra hizmet için ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu sebeple net bir fiyattan bahsetmek pek mümkün olmamaktadır. Size önerimiz Düğün Vagonu’nda ki organizasyon firmalarından ücretsiz fiyat teklifi alıp karşılaştırma yapmanız yönünde.

Fiyatların belirlenmesinde belli başlı faktörler etkili oluyor. Örneğin mekanın masa sandalyesini süslemek daha az maliyetli olacakken, ekipman kiralayarak sandalye temin etmek daha yüksek fiyatlı olacaktır. Fiyat belirlenmesinde ki kriter ekstra hizmetlerdir. Ekstra hizmetler arttıkça fiyatlar artacaktır.


Düğün Organizasyon Firmaları Önerileri

Düğün nişan kına bekarlığa veda gibi bir çok özel günün için organizasyon firmalarıyla görüşebilirsiniz. Önemli olan bütçenize ve zevkinize uygun firmalara ulaşmanız ve içinize en çok sinen firmayı bulabilmenizdir. Biz sizler için Ankara’nın en iyi organizasyon firmalarını derledik. Arzu ederseniz ücretsiz fiyat teklifi alıp karşılaştırma yapabilir ve size en uygun organizasyon firmasını bulabilirsiniz. Şehrinizdeki en iyi düğün organizasyon firmalarına ulaşmak için tıklamanız yeterli.


Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler