Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

En İyi 5 Yıldönümü Hediye Fikri

Sevgilinizle yıldönümü veya tanışma yıldönümünüz yaklaşıyor mu? En farklı hediye fikirleri işte burada!
En İyi 5 Yıldönümü Hediye Fikri


Her yıl alınan klasik hediyelerden sıkıldınız mı? Farklı bir şeyler mi arıyorsunuz? Yıldönümü veya özel günleriniz için  eşinize veya sevgilinize güzel bir süpriz yapmak istiyorsanız farklı hediye fikirleri işte burada.


Özel Bir Yerde Süpriz Hafta Sonu Kaçamağı


Bir hafta sonunuzu beraber gitmek istediğiniz yakın bir yere veya sevgilinizin büyüdüğü şehre giderek değerlendirin. Neresi olduğu önemli değil sadece birlikte olmanız ve anın tadını çıkarmanız çok önemli. Başbaşa yapacağınız geziler ve birbirinize ayıracağınız zaman çok kıymetli. Sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri romantik bir kaçamak ve birlikte biriktireceğiniz güzel anılar...

Çift MasajıBir SPA merkezinde veya hamamda çift mesajı ayarlayın, ardından beraber içeceğiniz başbaşa bir yemek ve kahve unutulmaz bir yıldönümü hediyesi olacaktır. Sizce de hem kendinizi şımartıp hem de birlikte güzel vakit geçirmek için mükemmel bir hediye fikri değil mi?

Hediye Kutusu


Birlikte geçirdiğiniz güzel anların resimleri, ilk gittiğiniz sinema bileti,en sevdiği çikolata ve ona yazdığınız güzel bir not sevgilinizi veya eşinizi çok mutlu edecektir. Anılarınızı birbirinize hediye etmek yıldönümü için romantik ve unutulmaz bir fikir.

Birlikte Ders AlınBeraber gideceğiniz dünya mutfağı kursları veya öğrenmek istediğiniz bir dil kursu olabilir. Öğrenmek istediğiniz bir dans varsa dans kursuna gidip düğününüzde maharetlerinizi de gösterebilirsiniz. Beraber vakit geçirmekten zevk alacağınız herhangi bir şey olabilir. Gittiğiniz kursta aynı zamanda birbirinizin rakibi olup çok eğlenebilirsiniz. Bir şeyleri başarmanın keyfi beraber geçireceğiniz çok güzel anılar bırakacaktır. Resim kursu, dans kursu, fotoğrafçılık kursu birlikte gidebileceğiniz kurslardan sadece birkaçı... Birlikte bir müzik aleti çalmayı öğrenmek de hem eğlenceli hem de romantik bir seçenek olabilir.

İsme Özel Şarap Şisesi
Şarap romantizmin baş rol oyuncusudur. Sevgilinize özel tasarlanan isme özel şarap şisesiniz romantik bir yemek eşliğinde içmek çok güzel bir yıldönümü hediyesi olacaktır. Daha sonrasında dekoratif amaçlarla saklayacağınız şarap şişeniz de anı köşenizde oldukça şık duracak.

Sizin için yıldönümü hediye fikirlerimizi okudunuz. Eğer romantik ve yaratıcı yıldönümü hediye önerileriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz.

Eğer daha fazla hediye seçeneği arıyorsanız bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

İlişkinizin aşamalarına göre hediye fikirlerimiz için buraya tıklayın.

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler