Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanların yaratıcılıkları da arttı diyebiliriz… Çiftler her anlarının kendilerine özel ve farklı olmasını istiyorlar...
Aşık oldunuz, gözünüz ondan başkasını görmüyor... Şimdi ne olacak ne yapmalıyım? Aşkınız azalmasın hep artarak devam etsin! Sizler için yazdık. :)
Aysira gelinlik, evlenme arifesindeki her genç kızın mutlaka duyduğu bir gelinlik mağazası. Hadi gelin Aysira gelinliğin  gelinlik ve abiye modellerine bir göz atalım.
Her gelinin gelinlik alma aşamasında gelip sorduğu, merak ettiği soru işte bu: Gelinliği diktirmek mi hazır almak mı daha iyi? Cevapları ise yazımızda..
Düğün zamanınız yaklaşıyor ve gelinlik modelinize karar verme zamanı geldi mi? Ufak kusurlarınızı kapatacak bir gelinlik modeli mi arıyorsunuz? Bu yazımız tam size göre.
Duvak seçiminde kararsız kalanlar... 2019 duvak trendleri seçim yapmanıza yardımcı olacak.
Peruk takan bir gelin olmanız güzelliğinizi sergilemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Doğru bir peruk ve doğru bir gelin saçı modeliyle kusursuz görünebilirsiniz.
Sade bir nikah töreni planlıyor veya gelinlik giymek istemiyorsanız sizin için gelinlik yerine giyebileceğiniz nikah elbiselerini derledik.
Gelinliğinizi mükemmel bir şekilde tamamlayacak en şık ensede topuz modellerinden ilham almak için hemen okumaya başlayın!
Her yıl New York'ta düzenlenen gelin moda haftası yılın trendlerini belirliyor. Biz de sizler için gelinlik ve aksesuar tercihleri için ilham alabileceğiniz bir yazı hazırladık.
Düğünden önce evde yapabileceğiniz belli başlı hareketler ile forma girebilirsiniz.Özellikle balık kesim gelinlik tercih edecek gelin adayları işte popo kaldıran hareketler.
Her yöresi birbirinden zengin geleneklere sahip ülkemizde şimdi Edirne'ye göz atıyoruz.
Gelin saçınızı güvenilir ellere teslim etmek ve hayalinizdeki gelin saçına kavuşmak için arayış içindeyseniz Ankara'nın en iyi düğün kuaförlerini sizin için seçtik.
Düğün gününüz ve fotoğraf çekiminiz için sizi en içinize sinecek saçlara götürecek ipuçları için doğru yerdesiniz.
Gelin makyajınızın bütün gece sizi uğraştırmadan aynı tazelikte kalması için bu ipuçlarını not edin.
Eksiksiz bir gelin hamamı sefası yaşamak istiyorsan senin için 10 adımda hazırladığımız hatırlatma niteliği taşıyan yazımıza mutlaka göz atmalsın...
Hayalini kurduğunuz gelinliği sayısız seçenek arasından bulmaya çalışmak yeterince zor. Daha da zorlaştırmamak ve doğru gelinliği bulmak için bu ipuçlarına kulak verin.
Geçmişten günümüze gelin hamamı geleneği için yapılması gerekenler ve önerimiz bu yazıda...
Eğer kısa saça sahip bir gelin adayıysanız gelin saçınızı nasıl yaptıracağım diye merak ediyorsunuz biliyoruz. İşte sizin için en güzel kısa gelin saçı modelleri bu yazıda.
Damat adayları bu yazımız sizin için! Kız istemeye giderken neler almalısınız? Söz çiçeği nasıl olmalı biliyor musunuz?