Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Gelin Ayakkabınızla İlgili Yapmamanız Gereken 5 Şey

Düğününüzde kullanacağınız ayakkabıyla ilgili gözden kaçırmamanız gereken çok önemli detaylar var. Bunlardan bazılarını sizin için derledik.


Düğünde giyeceğiniz gelin ayakkabısını seçerken pek çok farklı konuyu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Uzun saatler boyunca ayakta kalacağınız için eğlencenizi gölgelemeyecek gelin ayakkabısı modelleri seçmeniz önemli. Gelin ayakkabısı seçiminize yardımcı olacak detaylar ise bu içeriğimizde, hadi en doğru gelin ayakkabısını seçmek için hemen okumaya başlayın!

Düğün mekanınızla uyum sağlamayacak ayakkabılar seçmeyin.

Gelin ayakkabınızı seçerken düğününüzü yapacağınız düğün mekanı çok önemli. Kır düğünü yapacaksanız taşlı ya da çimenlik bir yolda yürüme ihtimaliniz olabilir. Sivri topuklu bir gelin ayakkabısı bu konuda sizi zorlayacaktır. Kır düğünleri için dolgu ya da kalın topuklu, ayağınızı daha iyi saracak gelin ayakkabısı modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer düğününüz bir kumsalda gerçekleşecekse herhangi bir şekilde topuklu ayakkabı tercih etmenizi önermiyoruz. Taşlı ya da çiçekli şık sandaletler düğününüzün temasıyla harika bir uyum gösterecek.

Rahatlığınızdan ödün vermeyin.

Son moda bir gelin ayakkabısı seçmek uğruna rahatlığınızdan ödün vermemelisiniz. Sonuçta sizin rahatça yürüyebileceğiniz ve modaya uygun son derece şık ayakkabılar bulabilirsiniz. Düğününüz boyunca ayaklarınızın ağrımasıyla ya da düşme korkusuyla eğlenceniz aksamasın.

Aldığınız ayakkabıyı düğün gününüzden önce giymeyi unutmayın.

Ayakkabılar kullandıkça ayağın şeklini aldığından gelin ayakkabınızı düğün gününüz gelmeden önce mutlaka giymelisiniz. Evde belli zamanlarda ayakkabınızı kullanın, onlarla yürüyün ve ayakkabınıza alışın. Düğün gününüzde çok daha rahat olacaksınız.

Yanınıza yedek ayakkabı almayı unutmayın.

Seçiminizi her ne kadar rahat bir gelin ayakkabısı modelinden yana yapmış olsanız da gecenin sonlarına doğru düz bir modele geçiş yapmak isteyebilirsiniz. İstediğiniz başka bir ayakkabıyı yanınıza alın ve yorulduğunuzu hissettiğinizde hemen ayakkabınızı değiştirerek eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yanınıza yara bandı ve kremler almayı unutmayın.

En rahat gelin ayakkabısını seçmiş olsanız ve daha önce denemiş olsanız da beklenmedik bir şekilde ayakkabınız vurabilir. Bunun için hemen yanınıza aldığınız yara bandı ve kremlerle sorunu çözebilirsiniz.


Gelin ayakkabısı seçmek düğün gününüzün en önemli detaylarından biridir. Düğün gününüzde şık olmanız kadar rahat olmanız ve istediğiniz gibi özgürce hareket edebilmeniz.

En güzel gelin ayakkabıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap