Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Hamamönü Kına Konakları

Hamamönü kına konakları, kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen gelinlerimizin aradıkları hizmeti sunuyor. Hamamönü kına konağı için detaylar ise yazımızda..
Hamamönü Kına Konakları


Ankara’da nerede kına gecesi düzenlenir diye sorsanız büyük çoğunluk Hamamönü Kına Konakları der. Hamamönü Ankara Altındağ semtinde bulunan en eski yerleşim yerlerinden bir tanesi. Renovasyona uğrayıp kına konakları aslına benzer şekilde yapıldı ve Ankara’nın cazibe merkezi haline geldi. Hamamönü ismini Tarihi Karacabey Hamamı’ndan alıyor. 1440 yılında yapılan Tarihi Karacabey Hamamı ve eşsiz mimariye sahip Ankara Evleri nostalji yaşamak isteyen gelin ve damat adaylarının öncelikli tercihi oluyor. Restore edilmiş tarihi konaklar nostaljik bir kına gecesi isteyen gelin ve damat adaylarının uğrak yeri oldu.

Hamamönü Kına Konakları

Hamamönü'nde nostaljik bir kına gecesi planlıyorsanız görüşebileceğiniz pek çok konak mevcut. Osmanlı kına gecesi konseptinde düzenlenen kına gecesi ile davetlilerinize adeta zaman yolculuğu yaptırabilirsiniz. Mekana ve konsepte uygun bindallı tercih edip Osmanlı sultanlarını andıran bir gelin olmak isterseniz Hamamönü Kına Konakları size uygun kına mekanı olacaktır.

Kalıpçızade Kına Konakları


Hamamönü kına konakları arasında öne çıkan kına konaklarından bir tanesi Kalıpçızade Konağı'nın tarihi çok eskilere dayanıyor. Şu an Kalıpçızade'nin torunları tarafından işletilen konakta nostaljik bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz.


Kalpıçızade Konağı'nın kişi başı fiyatı 30 TL ile 50 TL arasında değişmektedir. Maximum kapasitesi ise 200 kişidir.Kalıpçızade Konağı ile iletişime geçmek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hamamönü kına konakları isterseniz özel konseptte kına gecesi düzenliyor. Çoğu mekanda kına tahtı, kına tepsisi, dans ekibi hatta kaftan bulunuyor ve her şey dahil bir fiyat veriliyor. Ancak siz isterseniz mekanı boş tutup bir organizasyon firmasıyla anlaşıp istediğiniz konsepte bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Hamamönü kına konakları genellikle 150 kişi kapasitelidir. Bu sebeple daha büyük organizasyonlar düşünüyorsanız size uygun olmayabilir.

Hamamönü konaklarının yanı sıra Tarihi Karacabey Hamamı veya Tarihi Şengül Hamamı’nda nostaljik bir gelin hamamı sonrasında kına gecesi planlayabilirsiniz. Tarihi dokuda nostaljik bir hamam sefası sonrasında kına yapmak Ankara’da yaşayan gelinler için çok büyük bir şans.

                            

Düğün Vagonu olarak Ankara Hamamönü bölgesinde ki en iyi kına mekanlarını derledik. İncelemek ve ücretsiz fiyat teklifi almak için tıklamanız yeterli.

Hamamönü Kına Konağı

Antik Kına Konağı


Hamamönü kına konaklarına bakıyorsanız, bir diğer önerimiz Antik Kına Konağı. Tarihi dokuda yerini alan Antik kına konağı, 150 kişilik kapasitesi ve deneyimli ekibi ile kına gecenizin mükemmel geçmesi için çalışıyor. Detaylı bilgi, fotoğraflar ve fiyat teklifi için hemen tıklayın.

                     
                     

Kafe de Parfüm


Kafe de Parfüm, Hamamönü Kına Konakları arasında mavi dekorasyonuyla öne çıkan konaklardan. Cafe de Parfüm, lezzetli ikramları ve tatlı küçük bahçesiyle kına gecesi organizasyonunuz için düşünebilieceğiniz bir Hamamönü kına konağı. Kafe de Parfüm detayları öğrenmek için hemen tıklayın.


                     

Engürü Kına Konağı


Hamamönü kına konakları arasında bulunan Engürü Kına konağını görmeden, kına gecesi mekanınızla anlaşmayın deriz. Sıcak ve samimi ortamında ve tarihi dokusunda yapacağınız kına geceniz unutulmaz olacak. Engürü Kına Konağı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ücretsiz fiyat teklifi için tıklayabilirsiniz.

                     

 

Hamamönünde başka bir öneri isterseniz, İlkerim Glutensiz Kafe.. İlkerim Glutensiz Kafe ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ücretsiz fiyat teklifi için tıklayabilirsiniz.

Tarihi Karacabey Hamamı  ya da Tarihi Şengül Hamamı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ücretsiz fiyat teklifi için tıklayabilirsiniz

 

Ankara’daki diğer kına gecesi mekanlarına ulaşmak isterseniz hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler