Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Kına Gecesi Abiyeleri

Kına gecenizde ne giyeceğinizi düşünüyorsanız sizin için seçtiğimiz en güzel kına elbiseleri içeriğimizde, bir göz atmalısınız..
Kına Gecesi Abiyeleri

Kına Gecesi İçin Elbise


Kına geceniz için abiye elbise bakıyorsanız ve aklınızda kına gecesinin ruhuna yakışır kırmızı ve şık bir elbise varsa, Düğün Vagonu olarak bu model bir elbiseyi kesinlikle öneriyoruz. Vücut hatlarının güzelliğini ortaya çıkaracak kesimi ve kararında kullandığı dantelleriyle, kına gecende bu kıyafet sana çok yakışacak. Bu model elbiseyi kendi bedenine uygun yaptırabileceğin abiye elbise firmaları ise burada!

                                                                                

Kınalık Abiye


Kına geceniz için abiye elbise arayışınıza güzel bir öneri bırakalım. Straplez kına abiyesi modelimizin belden itibaren açılarak inen şifon eteği, hem sizi çok şık bir gelin adayı olarak gösterecek, hem de eğer varsa birkaç fazla kilonuz, ustalıkla gizleyecektir. Dilerseniz kınalık abiyenizin içine giyeceğiniz hafif bir tarlatan ile eteğinizin kabarıklığını doğal bir şekilde koruyabilirsiniz. Bu kıyafeti ister gece boyu giyin isterseniz de kına gecenizin bir bölümünde üzerine giyeceğiniz kaftan ile tamamlayın. Ufak da bir aksesuar önerisi: doğal çiçeklerden yaptıracağınız bir çiçek tacı ile bu elbiseyi taçlandırabilirsiniz. İşte oldu, çok güzel bir kına kızısınız artık. Eğlence başlasın!

Gerçek çiçeklerden yapılmış ve kına elbisenize tam uyum sağlayacak olan çiçek tacını nerde mi yaptıracaksınız. Gelin aksesuar firmalarımız için hemen tıklayın!

                                                                                


Kına Abiyesi


Kına gecesinde giyeceğiniz güzel mi güzel, dillere destan bir kına abiyesi önerisi işte burada! Kayık yaka tercihi ile güzel omuzlarınızı sergileyebileceğiniz bu kına abiyesi modelinin etkileyiciliğinin sırrı ışıltısında! Küçük parıltılı taşlar kullanılan bu kına abiyesinin en gösterişli tarafı elbette ki etek kısmı! Bu kına abiyesi modeli ışıltınızı ortaya çıkaracak ve size çok yakışacak. Özellikle beyaz tenli gelinlerimize elbisenin kırmızılığıyla aynı tonda bir rujla kına kombinlerini tamamlamalarını tavsiye ediyoruz.
Kına gecenizde kına saçınızı ve makyajınızı kime yaptıracağınızı bilmiyorsanız, sizi buraya alalım.

                                                                                 

Kına Gecesi Abiye


Kına gecesi abiye almanız gerektiğinde, önerilerimizden biri bu kendine has tarzı olan ve sizi yansıtacak kına gecesi abiye modeli. Farklı tarzda vereceğiniz ufak bir göğüs dekoltesi ve kısa eteğinizi saran kuyruğunuzla kına gecesi abiye elbiseniz kına gecenizde çok konuşulacak. Hafif bir makyajla kına gecesi abiyenizi öne çıkarmanızı Düğün Vagonu ekibi olarak öneririz. Geleneksel tarafı da olsa kına gecesinin, söz konusu sizin kına geceniz olduğu için, çok farklı olacak! 
Elbiseni bulduk tamam ama kına gecesi mekanımız hazır mı? Hemen en güzel kına gecesi mekanları için tıkla!

                                                                              

Kına Gecesi Kıyafeti


Kına geceniz yaklaşıyor ve kına gecesi kıyafeti almanız gerekiyor. Biraz stres oldunuz çünkü nasıl bir şey almalısınız bilmiyorsunuz. Strese hiç gerek yok, kına gecende de Düğün Vagonu yanında! Aslında eğer sade bir tarzın varsa, minimalism seven modern gelinlerdensen sade mi sade kırmızı bir abiye güzelliğini olağanüstü sergileyecektir. Rahat tavrını korumak için istersen elbisene ufak cepler bile yaptırabilirsin. Burda önemli olan kına gecesi kıyafetinin bedenine uygun dikilmesi ve kumaşının kaliteli olması. Bunlara dikkat ettikten sonra en sade ve en şık kına kızı sen olacaksın.
Eğer kınanı evde yapmak istiyorsan, bir kına organizasyon şirketine ihtiyacın olacak, hemen tıkla ve yardım al!

                                                                              

Unutma, kına gecesinde önemli olan sizsiniz. Hayatınızda bir kere yaşabileceğiniz kına gecesinde arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenin!

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler