Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ
Düğününüzde kim kiminle oturmalı? Düğününüz hakkında tercih ettiğiniz tüm detaylar kadar önemli olan bu konu düğününüzün nasıl geçececeğini belirleyecek...
Kına gecenizde ne giyeceğinizi düşünüyorsanız sizin için seçtiğimiz en güzel kına elbiseleri içeriğimizde, bir göz atmalısınız..
Evlilik teklifi etmeyi düşünüyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? İşte bu yazımız sadece sizin için sevgili damat adayları.
Düğün davetinize katılacak davetlilerinizin sayısının gerçeğe en yakın olması çok büyük önem taşıyor! 6 Soru ve 6 cevap ile tüm detaylar bu yazımızda.
Gündüz yapacağınız düğünleri farklı ve özel kılmanız için öneriler derledik.
Sadece 9 adımda en güzel düğün pastası senin olabilir. Haydi okumaya başla...
Eğer düğününüzün planlamasını organizasyon firmasının yapmasını düşünüyorsanız boş bir düğün mekanı ile anlaşıp dekoru siz planlayabilirsiniz.İlham alabileceğiniz en iyi fikirler işte bu yazıda.
Damat adayları bu yazımız sizin için! Kız istemeye giderken neler almalısınız? Söz çiçeği nasıl olmalı biliyor musunuz?
En özel gününüzle ilgili pişmanlık yaşamamak için yapmanız gerekenleri sıraladık!
Düğününüz için çok heyecanlısınız ve her detayında emeğiniz olsun istiyorsunuz. Ama bazen bir profesyonelden yardım almak daha iyi bir seçenektir.
Her düğünde mutlaka çalınan ama niye çalındığını bir türlü anlamadığımız o şarkıları derledik...
Kış düğünü yapacaksanız sizin için birçok önerimiz var, hadi hemen okumaya başlayın!
Düğün organizasyon firmanız hayallerinizdeki düğüne kavuşmanızı sağlamanız için önemli bir adım olmalı. Düğün gününü profesyonellerin eline bırakmadan önce onlara bu soruları sormanızı tavsiye ederiz.
Kendi düğününüze ilham verecek 2019 yılının düğün trendlerine göz atmaya ne dersiniz?
Gelin çiçeği atmak düğünün en eğlenceli detaylarından biridir. Çok kolay gibi görünse de gelin çiçeği atarken bilmeniz gereken birkaç ipucu sizin için faydalı olabilir.
Sonunda sevdiğinizle evleniyorsunuz! Heyecanınızın yanı sıra endişelerinizin de oldukça fazla biliyoruz. Korkmayın sizin için evlilik teklifinden sonra yapmanız gerekenleri yazıyoruz.
Dünyanın farklı yerlerinden sıradışı düğün geleneklerine göz atmaya ne dersiniz?
Evlenmek isteyen çiftlerin en merak ettiği detay evlenmek için ne kadar bütçe ayırmalıyım sorusudur. Sizde ortalama ne kadara mal olur diye merak ediyorsanız tüm detaylar bu yazıda..
Yaratıcı catering fikirleriyle konuklarınıza şaşırtıcı ve eğlenceli yemekler sunmak istiyorsanız gelin sizin için derlediğimiz yaratıcı alternatiflere göz atalım...
Eğer sınırlı bir bütçeniz varsa ve düğün masraflarımı nasıl azaltırım diye düşünüyorsanız sizler için derlediğimiz ipuçlarına birlikte göz atalım.