Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ
Son yılların en çok tercih edilen düğün konseptleri arasında yer alan kır düğünleri evlenecek çiftlerin mekan seçimlerinde önemli bir rol oynamaya başladı. İşte size kır düğünü yapmak için 10 neden!
Düğünde oturma düzenini nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız davetli listenizi alın ve hemen okumaya başlayın!
Düğün davetiyenizi seçtikten sonra sıra geliyor davetiyenin üzerinde yazacakları belirlemeye. Hiçbir şeyi atlamamak için listemize göz atın!
Barkovizyon gösterisi bir çok kişinin düğünde en sevdiği ayrıntıların başında geliyor. Peki etkileyici bir barkovizyon gösterisi nasıl olmalı? Bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.
Kına geceniz için bir müzik listesi oluşturmak isterseniz bu şarkıları mutlaka dinlemelisiniz. Haydi sizler için hazırladığımız listeye göz atalım.
Düğün hazırlığı her ne kadar mutlu bir amaç için de olsa bu süreçte yaşanılan aksaklıklar çiftler için birer stres kaynağı olabilir. Hiç merak etmeyin bu süreçte size yardımcı olacak önerilerimiz var!
Cesur renkler, bohem detaylar, minimalist seçimler... 2019 gelin çiçeği modası için sizleri buraya alalım
Düğün hazırlıkları sırasında en kritik konulardan biri de davetli listesi hazırlamak. Bu zor ama bir o kadar da önemli aşamanın üstesinden gelmeniz için bilmeniz gerekenleri bu yazıda topladık
Gelin buketi bir gelinin en güzel aksesuarlarından biridir. Gelin buketi seçerken nelere dikkat etmen gerektiğini öğrenmek için bu yazıyı mutlaka oku.
Ankara kına mekanları ise merak ettiğiniz, Ankara'daki kına mekanlarının detaylı incelemesi ve hayat kurtaran öneriler içeriğimizde.
Kına gecelerinin vazgeçilmezi kuşkusuz kınadır. Kınayı hazırlamak oldukça basit olmasına rağmen püf noktaları vardır. Kına nasıl hazırlanır merak ediyorsanız tüm detaylar bu yazıda.
Damat adayları bu yazımız sizin için! Kız istemeye giderken neler almalısınız? Söz çiçeği nasıl olmalı biliyor musunuz? Kız isteme çiçeği hakkında bu yazıyı okumalısınız.
Son kararınızı vermeden önce hangi organizasyon şirketinin size daha uygun olduğunu bulmanın bir yolu var. Sizin için derlediğimiz sorulara göz atın ve en doğru kararı verin.
En eğlenceli düğün filmleri eşliğinde kendi düğününüze hazırlanmak sizce de çok eğlenceli olmaz mı? Gelin sizler için derlediğimiz çok sevilen düğün filmlerine göz atalım.
Düğün mekanınızı seçtiniz sıra organizasyon firmasına geldi. Peki Ankara'nın en iyi organizasyon şirketleri ile çalışmak ister misiniz? İşte sizin için seçtiğimiz en iyi 10 firma!
Bir düğünün belki de en önemli unsurlarından biridir müzik. Siz de akıllarda yer eden bir düğüne sahip olmak istiyorsanız bu yazıyı okumanızda fayda varTüm Kategoriler