Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Otel Düğünü Yapmanın Avantajları

Hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz o özel gün ile ilgili aklınıza gelen ilk soru düğün mekanınız olabilir. Gelin bir otel düğünü yapmanın artılarını birlikte inceleyelim.
Otel Düğünü Yapmanın Avantajları


Düğün mekanınızı düşünürken öncelikle nasıl bir düğün istediğinize karar vermeli ve en önemlisi de hangi mevsimde evleneceğinizi net olarak belirlemeniz gerekmektedir. Çiftlerimiz genelde yaz veya kış farketmeksizin her türlü olumsuz hava koşulu ihtimaline karşı kapalı salonları çoğunlukla tercih etmektedirler. Bütün durumlar göz önünde bulundurulduğunda ise otelde düğün yapmanın çiftler ve davetliler açısından pek çok avantajı bulunmaktadır. Peki nedir bu avantajlar?

Eğer bir otelde düğün yapmaya karar verdiyseniz her şey sizin için daha kolay olacak. En özel gününüzde ayrıntılara takılmak, her detayla kendi başınıza ilgilenmek veya bu detaylarla ilgilenecek kişileri tek tek araştırıp bulmak için ekstra zaman harcamak istemiyorsanız otel düğünü tam da size göre.


                              wedding hotel ile ilgili görsel sonucu


Otel Düğünleri


Hemen hemen bütün oteller kendi bünyesinde birlikte çalışmakta olduğu organizasyon firması, profesyonel düğün fotoğrafçısı, düğün orkestrası, pasta, DJ gibi düğünün bel kemiği olan firmalarla sizi buluşturarak işinizi kolaylaştırıp, zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Genellikle de düğününüzü sizin için unutulmaz bir masala dönüştürecek, hayallerinizden de ötesini size sunabilecek firmalar otellerin portföyünde bulunmaktadır. Size verilen seçeneklerle de firmaların hizmet ve fiyat karşılaştırmasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda bütün oteller ses ve ışık sistemleri hizmetini düğün paketi ile birlikte verdiği için ekstra bir ücret ödemeniz de gerekmeyecektir. 

Düğün öncesinde ve düğün gününüzde en çok ihtiyacınız olan şey ise; sizin her zaman yanınızda olacak, sorularınıza cevap verecek, her türlü ihtiyacınızı giderebilecek bir düğün asistanıdır. Eğer bir otelde düğün yapmaya karar verdiyseniz sizinle ilgilenen, önerilerde bulunan ve organizasyonunuzun her aşamasında yanınızda bulunan bir sağ kolunuz olacaktır. 

Geniş bir çevreniz de olsa, butik bir düğün de planlasanız korkmanıza gerek yok. Her sayıda davetliye uygun kapasiteli salonları bulunan oteller mevcuttur. Hayalinizdeki otel düğününe kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


                                          wedding hotel ile ilgili görsel sonucu


En özel geceniz sona erdiğinde tek istediğiniz şey kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir yerde bütün günün yorgunluğunu ve stresini atmak ve mutlu gününüzü rüya gibi bir geceye çevirebilecek bir hizmet almak olacaktır. Düğün öncesinde hazırlanmanız için size tahsis edilen hazırlık odanız, balayı suitine çevrilip gece kalmanız için özel olarak düzenlenecek, bütün detaylar düşünülecektir. Çünkü o gece otelin en önemli konuğu siz olacaksınız. 

Az veya çok davetli farketmeksizin, hemen hemen her düğünün olmazsa olmazı şehir dışından gelen misafirleriniz olacaktır. Bir de onların nerede kalacağı ile ilgili strese girmeye hiç gerek yok. Konaklama hizmetini otelden aldıkları taktirde konforlu vakit geçirerek, kısa ziyaretlerini güzel bir şekilde yorulmadan geçirebilirler. 

Yaz kış en çok tercih edilen düğün mekanlarından biri olan oteller, sundukları avantajlı paketler düşünüldüğünde her bütçeye uyarlanabilir. Sağladıkları çoğu hizmet de düğün paketlerinin içinde bulunmaktadır. Gelin ve damat için balayı suiti, spa, hamam ve masaj hizmetinden yararlanma, düğünün ertesi günü odada kahvaltı, birinci yıl dönümünde harika bir organizasyon ile akşam yemeği bu paketlerin içinde bulunan hizmetlerden sadece bazıları...

Düğününüzü yapabileceğiniz otellere ulaşmak için tıklayın!

Düğün mekanınıza karar verdiniz ama oturmalı düğünleri tekdüze mi buluyorsunuz. Kokteyl düğünler tam da size göre! 6 adımda harika bir kokteyl düğün için tıklayın!

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler