Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Söz Masası Konsepti

Söz masa konseptini belirledin mi? Romantik gelinler için iki söz masası konseptimiz var! Sen de söz masanı bizimle paylaş!
Söz Masası Konsepti

Evlenmeye karar verdiniz. Şimdi ne olacak? Her şeyi kuralına uygun yapmak istiyorsunuz ama nerden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. :) Her zaman olduğu gibi Düğün Vagonu yanınızda.

Haydi başlayalım.

Kız isteme merasimi başlasın o zaman!

Evlenmeye Karar Verdikten Sonra İlk Yapılması Gereken!

Kız isteme merasiminde biraz daha samimi bir ortam yakalamak istiyorsanız annelerinizi veya tüm aileyi birbirleriyle tanıştırmanızı öneriyoruz. Bunun için bir pazar kahvaltısı organize edebilirsiniz. Ya da bir kahve molası...

Birbirleri ile tanışan dünürler kız isteme merasiminde muhabbet edecek daha çok konu bulabilecekler ve bu da daha sıcak bir ortam oluşmasına zemin hazırlayacak. Bizden söylemesi:)

Genel olarak Türkiye'de tercih edilen:

Damat ailesini çikolatasını, şekerini yüzüklerini  alır ve gelinin evinin yolunu tutar. Damadın aile büyükleri Allah'ın emri ile oğullarına müstakbel gelinlerini isterler. Kız tarafı da onay verirse yüzükler takılır ve söz kesilir. Bu organizasyon kız evinde yapılır ama son dönemlerde kız isteme, söz merasimi için butik, ev sıcaklığını yaşatacak mekanlar tercih edilebiliyor. Eğer sizin de tercihiniz şık bir mekan ise  Ankara Söz Nişan Mekanları linkini tıklayarak söz nişan mekanlarımızdan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu mekanlar ile görüştüğünüzde sizleri söz masanızın süslenmesi ve diğer detaylar için yönlendireceklerdir. Ama diyelim ki sözünüzü evde yapmak istiyorsunuz hatta nişan tadında bir organizasyon planlıyorsunuz O zaman da sizi Evde Nişan Yapmak İçin Öneriler adlı yazımıza alalım. Bu yazımızda, evinizde gerçekleştireceğiniz organizasyon ister söz, ister de nişan organizasyonu olsun size yardımcı olacak. 

Şimdi asıl konumuz olan, Söz masası konseptleri için neler yapabilirsiniz onları inceleyelim.
Öncelikle belirtmek isterim ki evde bu tarz organizasyon yapmak istiyorsanız birbirinden farklı ürünlere sahip organizasyon firmaları ile çalışmak işinizi oldukça rahatlatacaktır. En azından bu firmalarımız ile görüşmeniz nasıl bir konspt ile söz masanızı süsleyeceğiniz hakkında sizlere birbirinden farklı fikirler verecektir. Bu linki tıklayarak Organizasyon Firmaları firmalarımızın fotoğraflarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Senin Söz Masa Konseptin nasıl olacak?

Söz Masası Konsepti


Romantik gelinler
burada mı?Şık, sade ve rüya gibi bir söz masası konsepti istiyorsanız...

 

Saydam ürünlerin bu yıl çok moda olduğunu söylemiş miydik?

Her iki söz masası konseptinin tasarımcısı  Lena Organizasyon için sizi buraya alalım. 

Sıra dışı gelinler eğer en farklı söz masası konsepti benim olacak diyorsan bizimle paylaş ki biz de Düğün Vagonu üyeleri ile paylaşalım.

En güzel fotoğraflarınızın çekildiği harika söz masalarınız olsun... 

Sözünüzde ne giyineceğinize henüz karar vermediyseniz sizi buraya alalım..

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler