Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ
Kına gecenizde ne giyeceğinizi düşünüyorsanız sizin için seçtiğimiz en güzel kına elbiseleri içeriğimizde, bir göz atmalısınız..
Nişan organizasyonunuz için mekan arayışına girdiyseniz Ankara'nın en gözde mekanlarını sizler için derledik.
Her yöresi birbirinden zengin geleneklere sahip ülkemizde şimdi Edirne'ye göz atıyoruz.
Damat adayları bu yazımız sizin için! Kız istemeye giderken neler almalısınız? Söz çiçeği nasıl olmalı biliyor musunuz?
Evde nişan organizasyonu mu yapmak istiyorsunuz? Önerilerimize mutlaka göz atmalısınız :)
Pırlanta, evlenme tekliflerinin vazgeçilmez bir parçası. Evlenme teklif etmeden önce mutlaka bakmanız gereken şeylerden biri de pırlanta kesimleri.
Kendi düğününüze ilham verecek 2019 yılının düğün trendlerine göz atmaya ne dersiniz?
Alyans arayışına girdiniz ve farklı bir model mi arıyorsunuz? Size ilham verecek farklı alyans modellerini derledik.
Alyans iki kişinin birbiriyle olan bağının en somut ve en güzel örneğidir. Peki siz alyans seçiminizi yaptınız mı? Eğer hala yapmadıysanız bu modellere mutlaka göz atın.
Dünyanın farklı yerlerinden sıradışı düğün geleneklerine göz atmaya ne dersiniz?
Evlenmek isteyen çiftlerin en merak ettiği detay evlenmek için ne kadar bütçe ayırmalıyım sorusudur. Sizde ortalama ne kadara mal olur diye merak ediyorsanız tüm detaylar bu yazıda..
Kız isteme, söz, nişan, kına... Bu özel günlerinizde hala ne giysem diye düşünüyorsanız yazımıza göz atın deriz
Tesettür abiye modasından ilham alabilmeniz için derleğimiz modeller işte burada, karar vermeden önce mutlaka göz atın!
Nişan, kına veya söz... Abiye seçiminizi yapamadıysanız, dünyaca ünlü tasarımcıların 2019 koleksiyonlarında yer alan abiye modellerinden ilham alabilirsiniz. İşte ilham verici tüm fikirler burada
Nişan fotoğraflarınızı çektirirken aklınızda bulunması faydalı olabilecek bir kaç ipucuna ne dersiniz? Hadi gelin size yardımcı olabilecek bir kaç noktaya birlikte göz atalım.
Düğün gününüz kusursuz gibi görünse de aklınıza gelmemiş kötü sürprizler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Daha sonra hatırlandığında bir o kadar da komik olan bu talihsizliklere gelin göz atalım.
Türk geleneklerine özgü bir düğün gerçekleştirmek için neler yapmanız gerekir hiç düşündünüz mü? Haydi gelin beraber düğünlerde Türklere özgü adetlere göz atalım...
Söz ve nişan törenlerinde Türk adetlerinden en özel ve anlamlı olanı kuşkusuz gelin ve damat bohçalarıdır. Gelelim bohçada neler olması gerektiğine..
Söz ve nişan organizasyonu evlilik yolculuğunun ilk adımı... Peki tercihinizi sadelikten yana kullanarak restaurantta şık bir nişan yemeği vermeye ne dersiniz?
Düğün hazırlığı her ne kadar mutlu bir amaç için de olsa bu süreçte yaşanılan aksaklıklar çiftler için birer stres kaynağı olabilir. Hiç merak etmeyin bu süreçte size yardımcı olacak önerilerimiz var!