Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Ünlü Gelinlerin Saç Modelleri

Sizler için ünlü gelinlerin en beğenilen saç modellerini derledik. Haydi gelin birlikte bu güzel gelinlerden ilham alalım.
Ünlü Gelinlerin Saç Modelleri


Fahriye Evcen


Özellikle gelinliğiyle çok konuşulan Fahriye Evcen düğününde oldukça sade bir saç modeli tercih etmiş. Sade gelin saçını şık bir aksesuarla tamamlayan Fahriye Evcen'in saçı ve makyajı gelinliğiyle güzel bir uyum içinde.
Neslihan Atagül


Neslihan Atagül dekolte ve omuz detayıyla büyük beğeni toplayan gelinliğini sade bir dağınık topuzla tamamlamıştı.
Begüm Kütük


Begüm Kütük drapeli straplez gelinliğini tamamlarken klasik bir gelin saçı tercih etmişti.
Nur Fettahoğlu


Nur Fettahoğlu dantel detaylı gelinliğini tamamlarken doğal bir saç modeli tercih etmişti. Şık saç aksesuarı ve açık bırakılmış dalgalı saçlarıyla Nur Fettahoğlu oldukça beğenildi.
Selma Ergeç


Midi boy gelinliğini şık bir şapkayla tamamlayan Selma Ergeç noltaljik şıklığını renkli gelin çiçeğiyle tamamlamıştı.
Nil Karaibrahimgil


Nil Karaibrahimgil, tek omuzlu sade gelinliğini tamamlarken çok daha gösterişli bir saç aksesuarı tercih etmişti. Klasik gelin topuzunu sıralı incilerle tamamlayan Nil Karaibrahimgili'in gelin başı duvağıyla büyük bir uyum içinde.
Beren Saat


Beren Saat inci takılarla tamamladığı dantel detaylı gelinliği için açık bırakılmış su dalgası saçları ve beyaz büyük şapkasıyla büyük beğeni topladı.
Burcu Biricik


Burcu Biricik doğal bir şekilde topladığı saçlarını güzel bir çiçekli aksesuarla tamamlayarak gelinliğinin sırt dekoltesini ön plana çıkarmıştı.
Sinem Kobal


Sinem Kobal da sade bir gelin başı tercih eden ünlüler arasında. Açık bırakılmış dalgalı saçlarını bir saç örgüsüyle tamamlamıştı.
Tuba Büyüküstün


Tuba Büyüküstün sade gelinliğini açık bırakılmış saçları ve ince bir saç aksesuarıyla tammalamıştı.
Hande Ataizi


Hande Ataizi sade gelinliğini incili bir saç aksesuarıyla tamamlamıştı. 
Ceyda Düvenci


Ceyda Düvenci gelin saçı seçiminde doğallıktan yana. Yandan örgülü saçlarını çiçekli bir saç aksesuarıyla tamamlayan Ceyda Düvenci doğal bir şıklık yakalamıştı. 
Doğa Rutkay


Doğa Rutkay omuz detaylı gelinliğini yandan toplanmış dalgalı saçları ve beyaz çiçekli bir saç aksesuarıyla tammalamıştı. Doğa Rutkay'ın gelin buketi çiçekli saç aksesuarıyla büyük bir uyum içinde.
Hatice Şendil


Hatice Şendil derin dekolteli gelinliğini tamamlamak için doğal bir gelin başı tercih etmişti. Hatice Şendil açık bırakılmış dalgalı saçlarını çiçekli metalik bir saç aksesuarıyla tammalamıştı.
Kate Moss


Kate Moss  John Galliano tasarımlı sade gelinliğini açık bırakılmış dalgalı saçları ve sade duvağıyla tamamlamıştı.
Nicole Kidman


Nicolas Ghesquiere tarafından tasarlanmış ipek saten gelinliğini tamamlamak için doğal bir model tercih eden Nicole Kidman'ın su dalgası saçlarını açık kullanmayı tercih etmişti.
Miranda Kerr


Miranda Kerr, Grace Kelly'den esinlenilerek tasarlanmış Dior marka gelinliğini çiçekli bir taç eşliğinde sade ve klasik bir gelin saçıyla tamamlamıştı.

Ünlü gelinlerimizin saç modellerinden ilham alarak siz de kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Ankara ve İstanbul'un en iyi kuaförlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Türk dizilerindeki en güzel gelinler, gelinlikleri ve saç modelleri için tıklayın!

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler