Üye Ol Giriş Yap
BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Yaratıcı Catering Fikirleri

Yaratıcı catering fikirleriyle konuklarınıza şaşırtıcı ve eğlenceli yemekler sunmak istiyorsanız gelin sizin için derlediğimiz yaratıcı alternatiflere göz atalım...
Yaratıcı Catering Fikirleri


Düğün yemeği
misafirlerin en çok beklediği şeylerden biri. Ama siz klasik düğün yemeklerinden çok mu sıkıldınız? Hem konuklarınızı şaşırtmak hem de uygun bütçeli çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz! Düğün yemeği için yaratıcı alternatiflerimize mutlaka göz atın!
Yemek Kamyonetleri


Neşeli ve renkli bir düğün tercih eden çiftler için pizza, sandviç ya da ekmek arası basit yemekler hazırlayan ve konukların self servisle diledikleri kadar yiyebilecekleri sevimli bir yemek kamyonetine ne dersiniz? Kamyoneti düğün temanıza uygun olarak süsleyebilirsiniz. Pratik yemek çözümleriyle düğün yemeğinizi ekonomik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.
 

                                             


Pamuk Şeker Arabaları


Düğününüzü pamuk şekerlerle pembeye boyamaya ne dersiniz? Yemek dışında fark yaratacak küçük ayrıntılar arayanlar buraya! Eğer konuklarınız arasında çocuk sayısı göze çarpıyorsa onları neşelendirmenin çok kolay bir yolu var. Hiç bir çocuk pamuk şekere hayır diyemez. 


                                                


Karpuz ve Kavun Çubukları


Sıcak bir yaz gününde kır düğünü mü yapmaya karar verdiniz? Tüm konuklarınız sıcaktan bunalmışken onlara sunacağınız serin kavun ve karpuz çubukları herkesi ferahlatacak. Hem lezzetli hem de renkli bir ayrıntı olan bu seçenek herkesi neşelendirmek için çok basit ve ucuz bir yol.

                                           
                                           


Küçük Burgerler


Kendileri ne kadar küçük olsa da damakları neşelendirecek burgerlerle her yaştan konuğa hitap edebilirsiniz. Şık bir sunumla kokteyl düğünlerinde oldukça faydalı olabilecek bu seçeneği de göz önünde bulundurabilirsiniz. Masaların arasında kanepelerle birlikte servis edilecek küçük burgerler konuklar için doyurucu bir seçim olabilir.


                              


Küçük Patlamış Mısır Paketleri
Barkovizyonda aşk hikayeniz konuklarınızın gözlerinin önünden geçerken onlara küçük patlamış mısır paketleri dağıtarak bu durumu eğlenceli hale getirebilirsiniz. Film keyfinin tadını çıkaran konuklarınız yıllarca bu yaratıcı ikramı konuşacaklar. Kendi filminizin yıldızı olmak işte bu kadar kolay. 


                                                 


Tek Lokmalık Yemekler


Küçük kürdanlara saplanmış lezzetlere ne dersiniz? Bu sevimli sunumla düğün yemeğiniz için aklınıza gelebilecek her şeyi seçebilirsiniz. Köfteler, tavuk parçaları, deniz ürünleri veya aklınıza gelebilecek her şey... Dilediğiniz lezzeti seçerek konuklarınıza sunabilirsiniz.


                                                              


Canlı Yemek Şovları


Düğün gününüz için anlaşabileceğiniz profesyonel bir aşçı ile düğün yemeğine farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Profesyonel aşçı konuklarınızın önünde taze taze yemeklerinizi hazırlarken hem görsel bir şölen sunacak hem de herkesi bir lezzet yolculuğuna çıkaracak. 


                                  Düğününüze renk getirin ve sıradan düğün yemeklerinden kurtulun. Daha pek çok yaratıcı catering firmasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Bütün Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Tüm Kategoriler