Şehir Seç

Ankara Çiçekçiler

Hayalindeki düğünün en güzel detayları için şehrindeki bütün çiçekçiler Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Hizmet İçeriği
Toplam 30 firma bulundu
Sıralama:

%20 indirim
Sevdiklerinizin yüzünde küçük bir tebessüm oluşturmak istiyorsanız, en taze çiçeklerimizle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
Bünyemizde gelin çiçekleri dışında, damat yaka çiçeği, masa, araba ve mekan süslemeleri, özel tasarım gibi birçok hizmet bulundurmaktayız.
7 Kişinin Vagonunda
%15 İndirim
Özlem Çiçekçilik sayısız çeşit arasından kendinize en uygun çiçeği seçebilmeniz için yıllardır hizmetinizde !
1 Fırsat
Ankara'daki seçkin çiçekçiler arasında yer alan Rose Garden Çiçekçilik olarak özel tasarım ve taze çiçeklerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyarız.
5 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Alelade günlerinizi aynı duyguyla paylaşamasak bile, hikayenizin önsözüne değer katalım.
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
En mutlu gününüzde izin verin çiçekler sizin ışıltınızla canlansınlar. Yaşam Çiçek olarak süslemeden gelin buketine her ihtiyacınızda yanınızdayız. 
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Kendinizi çiçeklerle bezenmiş bir bahçede dolaşırken hayal edin , izin verin Flower Street olarak size bu zor seçimde yardımcı olalım.
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
Küçük ve basit süslemelerle düğününüze bambaşka bir büyü katmak için Açelya Çiçekçilik !
5 Kişinin Vagonunda
%15 indirim
Amacımız, güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda
%15 indirim
Taptaze çiçekleri hünerli ellerle gösterişli aranjmanlara dönüştüren Lotus Flower Shop'a hoş geldiniz. Özel dizayn ve tazeliği ile sizi farklı kılan çiçek tasarımları Lotus Flower Shop'ta.
1 Fırsat
8 Kişinin Vagonunda
%20 indirim
Zerafetinizi yansıtacak buketler ve süslemeler için Mai Frezya Çiçekçilik !
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
% 25 indirim
Çiçekler sevgiyi, mutluluğu, huzuru, aşkı bütün duygularınızı taşır. En özel gününüzde heyecanınızı ve mutluluğunuzu yansıtacak çiçekler için Jadore Çiçek yanınızda !
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Farabi Sokak'ta bulunan firmamız 1935 yılında başlayan mesleki bilgisi ile, 1985 yılında "Eser Çiçekcilik Tic.Paz.A.Ş." kurmuş, halen ilk günkü kalitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
7 Kişinin Vagonunda
Sevdikleriniz nerede ise biz oradayız ..."Bir çiçektir belki de tüm günün kurtulmasına sebep olacak, kim bilir? Vazoda hazırlanan türlerden hoşlanmayanlar olabilir lakin onlar içinde saksı içind
5 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Sayısız çiftin mutluluğunu renklendiren Çiçekçi Kaan en mutlu gününüzde yanınızda ! 
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Mesajlarınızı iletirken kelimelerin yetersiz kaldığı durumlarda zengin ve taze çiçeklerimizi estetik ve sanatla birleştirerek, iletmek istediğiniz mesajlarınızı güzelleştirmeye çalışıyoruz.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Düğününüze taptaze bir soluk getirecek Çimen Çiçekçilik ile konuklarınızı hayran bırakın ! 
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Bloomy Studio olarak sizlere özel çiçek tasarımı, dekorasyon ve yaratıcı aksesuarlarla özel günlerinizi size özgün ve unutulmaz kılacak tüm detayları üstleniyoruz.
2 Kişinin Vagonunda
Hediye damat yaka çiçeği
Çiçeği Burnunda ekibi olarak, siz değerli müşterilerimiz için en önemli günün en önemli aksesuarı olan gelin buketinizi tasarlıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
1 Fırsat
8 Kişinin Vagonunda
%20 indirim ve özel jestler
Yonca Çiçekçilik olarak düğün gününüzdeki sevinç ve heyecanınızı yansıtacak aranjmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Düğün Çiçeği
Düğün mekanınıza
karar verdikten sonra organizasyonu renklendirecek en önemli etken tabi ki de düğün dekorasyonunuzdur. Dekorasyonun da en önemli parçası kuşkusuz çiçek seçimidir. Mekanın ve sizin ruhunuza en çok yakışacak çiçekleri bulmak ve dilediğiniz dekorasyonu yaratmak tabi ki de kolay değildir ve doğru çiçekçi seçimini gerektirir. Çiçekleri tanıyan hepsinin anlamını ve en güzel yetiştiği zamanı bilen işinin ehli bir çiçekçiyle siz de düğününüzü bir şölene çevirebilirsiniz. Çiçeklerin canlı ve renkli etkisiyle konuklarınızı kendinize hayran bırakabilirsiniz. Size en uygun çiçekçiyi bulmak için ise şehrinizdeki en iyi çiçekçilere sitemizdeki ilgili kategoriden ulaşabilir ve dilerseniz fiyat alabilirsiniz.


Çiçek Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler
Düğününüze en uygun çiçeği ararken aklınızda bulunması faydalı olacak bir kaç ana kriter vardır. Bunlar öncelikle düğün mekanınız, bulunduğunuz mevsim, bütçeniz ve sizin tarzınız olacaktır. İlk adımda düğün mekanınızın rengine ve temasına göre aklınızda seçenekler oluştutabilirsiniz. Daha sonra bu seçenekler arasından bulunduğunuz mevsimde en taze olacak çiçekleri seçebilir ve tarzınıza en uygun olana karar verebilirsiniz. Son aşamada bütçenizi de göz önünde bulundurarak aklınızdaki bir kaç çiçek seçeneği için farklı çiçekçilerden teklif alabilir ve cebinize en uygun seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  


Eğer aklınızda herhangi bir çiçek yoksa ve zamanınız da kısıtlıysa çok daha hızlı bir şekilde çiçek seçiminizi yapmak için bir bardak kahvenizi alıp Düğün Vagonundan size en yakın çiçekçilere ulaşabilir ve yaptıkları işlere göz atabilirsiniz. Size en yakın gelen çiçekçiye hayalinizdeki dekorasyonu anlatarak birlikte bir seçim yapabilirsiniz. Çiçekçilerin deneyimleri size sandığınızdan çok daha fazla yardımcı olacaktır.