Şehir Seç

Ankara Damatlık

Düğün gününde tarzını yansıtan şık bir damatlık istiyorsan, şehrindeki tüm kaliteli damatlık firmaları Düğün Vagonu'nda!
Firmaları incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

İlçeler
Minimum Fiyat
Teslim Süresi
Hizmet İçeriği
Toplam 5 firma bulundu
Sıralama:

Haute Couture ve Koleksiyon ürünleriyle hizmet veren Vassago Fashion Design Studio, Butik&Studio konseptiyle en özel damatlıklara imza atıyor.
4 Kişinin Vagonunda
Çayyolu Jasmine smokinleri ile mutluluğa adından söz ettirecek bir başlangıç yapmanızı istiyorum. Tarzınızı yansıtan en şık damatlık modelleriyle en özel gününüzün yıldızı siz olacaksınız.
6 Kişinin Vagonunda
Stil sahibi damat adayları için birbirinden farklı modellerimizle hizmetinizdeyiz.
6 Kişinin Vagonunda
%15 İndirim
Eşsiz özel dikim damatlıklarıyla La Coach Style en mutlu günlerinizde sizinle!
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
Takım elbise, gömlek, kravat, palto, mont, pardösü, aksesuar, rahat ve klasik ürün grupları ile erkeklere hitap eden Hatemoğlu, detaylara önem veren seçici tarzı ile öne çıkmaktadır.
2 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Damatlık Seçiminizi Yaparken
Damatlık
konusunda tabi ki tarzınız ve zevkiniz çok önemlidir. Ancak göz önünde bulundurmanız gereken bir kaç kriter daha olabilir. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz düğününüzü yapacağınız mevsim ve düğün mekanınızdır. Yazın bir kır düğünü planlıyorsanız keten gibi daha hafif kumaşlardan takımlar tercih edebilir ; bir kış düğününde ise smokin ya da koyu renklerde bir takım tercih edebilirsiniz. Tabi seçilen damatlığın gelinlikle bir uyum yakalaması da gerekir. Ayrıca damatlık fiyatlarını iyice araştırarak bütçenize en uygun olanı bulmalısınız.Ankara düğünlerinin vazgeçilmezi olan damatlık firmalarına ulaşmak için ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Damatlık Aksesuarları
Ayakkabılar muhtemelen bir damadın en önemli aksesuarıdır. Ayakkabı seçimi de genellikle damatlık alışverişiyle birlikte yapılan ve görünümünüzü en çok etkileyen faktörlerden biridir. Takımınıza ve ortama uygun bir ayakkabıyla kusursuz görünebilirsiniz. Damatlar tarafından genellikle koyu renklerde deri ayakkabılar tercih edilir ama düğün tarzınıza göre bu tercih elbette değişebilir. Cep mendilleri ya da yaka çiçekleri ise gelin ile uyumlu olmanızı sağlayacak en önemli detaydır. Sizi bir bütün yapacak doğru seçimle ahenk içinde görünebilirsiniz.Kravat veya papyon seçiminizle de seçtiğiniz takımı tamamlayabilirsiniz.Genellikle en çok tercih edilen kravat renkleri mavi,krem ve gri olmakla birlikte dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kemer de kullanabileceğiniz aksesuarlar arasındadır ancak şart değildir. Eğer doğru bir takım seçtiyseniz kemer olmadan da mükemel görünüme ulaşabilirsiniz.