Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Dans Kursu

Düğününde ilk dansla konukları etkilemek  için şehrindeki bütün dans kursu firmaları Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin dans kurslarını vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Dans Türü
Ortalama Ders Süresi
Hizmet İçeriği
Minimum Fiyat
Toplam 22 firma bulundu
Sıralama:

%30 İndirim
Herkesin yaptığını değil, size özel olanı isteyin!
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Ankara Ramel Sanat, Ankara’nın uzman düğün dansı kursu olarak hayatınızın en güzel anını büyülü figürlerle unutulmaz kılalım.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
TT Dans olarak, organizasyonlar için gösteriler düzenleyip, çiftler için düğün dansı kareografileri hazırlayıp, düğün organizasyonlarına profesyonel gösteriler sunuyoruz.
Ankara'da dans edebileceğiniz, dans etmeyi öğrenebileceğiniz en güzel yer Evrensel Sahne Sanat! Düğününüzden geriye herkesin aklında dansınız kalacak.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
Sizin için en özel gün olan düğün gününüzde; uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan, hafızalardan silinmeyecek bir kareogrifle eşiniz ve sizin mutluluğunuza katkıda bulunmaktan onur duyarız.
Düğün gününüzde en çok akılda kalacak olan ilk dansınızda ne yapacağınızı bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
%10 indirim
Yüzlerce farklı düğün dansı koreografisi hazırladık. Yanlış kişilere bu özel günü emanet etmeyin, stresinizi daha da arttırmayın. Düğün dansınız için emin ellerdesiniz.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
Yeni hayatınıza attığınız ilk adımda romantik ya da renkli bir dansla hem eğlenmek hem de beğeni toplamak istiyorsanız doğru adrestesiniz, HSM Hobi Sanat Merkezi'nde!
5 Kişinin Vagonunda
İnanıyoruz ki, işinin uzmanı eğitmenlerimizle birlikte hazırlayacağımız programlarla potansiyelinizi en iyi şekilde ortaya çıkaracak ve ilk gecenizde profesyoneller gibi dans etmenizi sağlayacağız.
1 Yorum
8 Kişinin Vagonunda
%25 İndirim
Aşkınızı yansıtacak etkileyici bir dansla konuklarınıza eşsiz bir şov sunmaya ne dersiniz? Armoni Wedding Dance Studio !!!
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
%20 İndirim
Dansera Dans Akademisi ile kendiniz için en uygun kareografiyi bulup konuklarınıza inanılmaz bir şölen sunmak istemez misiniz?
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
%25 İndirim
Serkan Ersöz Dans Kursu 1996'dan beri sizlere hizmet etmektedir. Her dans branşından eğitimlerin verildiği kursumuzda güleryüz ve sabırla sizlere hayal ettiğiniz dansı öğretiyoruz.
1 Fırsat
Alanında uzman eğitmenlerle birlikte, müziğin ritmine kapılarak en mutlu gününüzde var olan ışığınızı ortaya çıkarmak için siz değerli çiftlerimizi stüdyomuza bekliyoruz.
1 Fırsat
%10 indirim
Türkiye'nin ilk dans okullarından biri olan Shine 2001 yılında bir tutku, bir yaşam biçimi olan dansı paylaşmak ve yaymak amacıyla kuruldu.
1 Yorum
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%30 indirim
En mutlu gününüzde misafirlerinize şovunuzu hazırlarken profesyonel bir destek almanız çok önemlidir. Tulpar Dans olarak bu konuda çiftlerimize elimizden gelen desteği sağlamak için yanınızdayız.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%34 indirim
Demiurk Düğün Dansı eğitimleriyle en mutlu gününüze atacağınız bu güzel adımdaki mutluluğunuzu paylaşmak isteriz. Hepinizi stüdyomuza bekliyoruz.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
En özel gününüze hazır mısınız?Elbette en özel gününüzün en özel anı düğün dansıdır.Eğer dans senkron demekse, hayatın senkronunu beraber bulduğunuzun en önemli kanıtıdır düğün dansı.
5 Kişinin Vagonunda
Bugüne kadar sayısız çifti en mutlu günlerine hazırlamış olan Odeon Sanat Akademisi sizlere eğlenceli ve farklı bir deneyim sunuyor !
1 Kişinin Vagonunda
Düğün dansınızı sıradanlıktan uzaklaştırmak ve aranızdaki sevgiyi sade bir şekilde göstermek için Danse Sanat stüdyosuna davetlisiniz!
%20 indirim
Romantik ya da renkli bir dansla konuklarınızı etkilemek istiyorsanız, düğününüzde yapacağınız ilk dansın özel olmasını istiyorsanız gelin düğün dansı programlarımızla tanışın.
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.