Şehir Seç

Ankara Dans Kursu

Düğününde ilk dansla konukları etkilemek  için şehrindeki bütün dans kursu firmaları Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin dans kurslarını vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Dans Türü
Ortalama Ders Süresi
Hizmet İçeriği
Minimum Fiyat
Toplam 16 firma bulundu
Sıralama:

%20 indirim
Romantik ya da renkli bir dansla konuklarınızı etkilemek istiyorsanız, düğününüzde yapacağınız ilk dansın özel olmasını istiyorsanız gelin düğün dansı programlarımızla tanışın.
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda
%34 indirim
Demiurk Düğün Dansı eğitimleriyle en mutlu gününüze atacağınız bu güzel adımdaki mutluluğunuzu paylaşmak isteriz. Hepinizi stüdyomuza bekliyoruz.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Türkiye'nin ilk dans okullarından biri olan Shine 2001 yılında bir tutku, bir yaşam biçimi olan dansı paylaşmak ve yaymak amacıyla kuruldu.
1 Yorum
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
En özel gününüze hazır mısınız?Elbette en özel gününüzün en özel anı düğün dansıdır.Eğer dans senkron demekse, hayatın senkronunu beraber bulduğunuzun en önemli kanıtıdır düğün dansı.
5 Kişinin Vagonunda
Ankara'da dans edebileceğiniz, dans etmeyi öğrenebileceğiniz en güzel yer Evrensel Sahne Sanat! Düğününüzden geriye herkesin aklında dansınız kalacak.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Yüzlerce farklı düğün dansı koreografisi hazırladık. Yanlış kişilere bu özel günü emanet etmeyin, stresinizi daha da arttırmayın. Düğün dansınız için emin ellerdesiniz.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
İnanıyoruz ki, işinin uzmanı eğitmenlerimizle birlikte hazırlayacağımız programlarla potansiyelinizi en iyi şekilde ortaya çıkaracak ve ilk gecenizde profesyoneller gibi dans etmenizi sağlayacağız.
1 Yorum
8 Kişinin Vagonunda
%30 İndirim
Herkesin yaptığını değil, size özel olanı isteyin!
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%30 indirim
En mutlu gününüzde misafirlerinize şovunuzu hazırlarken profesyonel bir destek almanız çok önemlidir. Tulpar Dans olarak bu konuda çiftlerimize elimizden gelen desteği sağlamak için yanınızdayız.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Ankara Ramel Sanat, Ankara’nın uzman düğün dansı kursu olarak hayatınızın en güzel anını büyülü figürlerle unutulmaz kılalım.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%25 İndirim
Aşkınızı yansıtacak etkileyici bir dansla konuklarınıza eşsiz bir şov sunmaya ne dersiniz? Armoni Wedding Dance Studio !!!
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Yeni hayatınıza attığınız ilk adımda romantik ya da renkli bir dansla hem eğlenmek hem de beğeni toplamak istiyorsanız doğru adrestesiniz, HSM Hobi Sanat Merkezi'nde!
5 Kişinin Vagonunda
%20 İndirim
Dansera Dans Akademisi ile kendiniz için en uygun kareografiyi bulup konuklarınıza inanılmaz bir şölen sunmak istemez misiniz?
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
Bugüne kadar sayısız çifti en mutlu günlerine hazırlamış olan Odeon Sanat Akademisi sizlere eğlenceli ve farklı bir deneyim sunuyor !
1 Kişinin Vagonunda
Eğlenceli dans derslerimizle düğün stresini üzerinizden atıp konuklarınıza unutulmayacak bir gösteri sunun !! Ankara Dans Bale !
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Yapmanız gereken tek şey bizi aramanız ve hemen çalışmaya başlamamız. Hepsi bu! Gelin sizin için çok özel olan o anı, unutulmaz bir anıya dönüştürelim.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Düğün Dansı
Düğündeki ilk dansınız tüm gözlerin üzerinizde olduğu ; düğünün en büyüleyici anıdır. İyi hazırlanmış bir düğün dansı koreografisi düğününüzü daha da özel hale getirmek için hazırlayabileceğiniz en anlamlı detaylardan biridir.Dans kurslarından alabileceğiniz derslerle dilediğiniz dansı konuklarınıza sunarak onları aşkınız,duruşunuz ve zerafetinizle etkileyebilirsiniz. Kısa bir süre içinde alanında uzman eğitmenler size temel adımları öğretecek ve sizin seçeceğiniz ilk dans şarkısına en uygun koreografiyi belirleyecek. Böylece hem keyifli vakit geçirmiş olacak hem de konuklarınıza güzel bir hediye sunmuş olacaksınız. Pek çok alternatif arasından seçim yapmak için ise ilgili kategorimizdeki Ankara düğün dansı kurslarına göz atabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Düğün Dansları
Vals: Pek çok çift tarafından tercih edilen vals düğününüzde peri masallarını andıracak bir atmosfer oluşturuyor.

Tango: Aşklarını gözler önüne sermek isteyen tutkulu çiftler için tango doğru tercih.
Swing:Son yıllarda oldukça tercih edilen swing düğünlere neşeli bir hava katıyor.
Salsa: Yerinde duramayan çiftler hızlı adımlarıyla konuklarını büyüleyecekler.
Rock’n Roll :Kolayca öğrenebileceğiniz ve konuklarınıza izlemesi keyifli bir eğlence sunacağınız Rock’n Roll enerjinizi göstermenin en iyi yollarından biri.
Bachata:Çift olarak uyumunuzu gözler önüne serebileceğiniz bachata ile düğününüzü bir şölene dönüştürebilirsiniz.