Düğün Mekanları

Şehrindeki tüm düğün mekanları ve düğün mekanı seçerken bilmen gereken her şey burada!
Mekanları incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma! 

Düğün Mekanları Vitrin Firmaları

Tüm Düğün Mekanları İndirimleri


Tümünü Göster

BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ


Tümünü Göster
Düğün mekanını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Çıktığınız bu zorlu yolculukta, Ankara düğün planlamanızda, ilk ve belki de karar vermesi en güç olan adım kuşkusuz düğün mekanı seçiminiz olacaktır. Pek çok çift düğünlerinden en az 6 ay önce düğün mekanlarını kararlaştırmak için yola çıkar ancak az zamanınız kalmış olsa bile hala mükemmel düğün mekanını bulmanız mümkün.

Öncelikle size ve tarzınıza en uygun düğün mekanını aramakla yola başlayın. Kendinizi güzel bir kır düğününde mi; ihtişamlı bir düğün salonunda mı hayal ediyorsunuz? Daha sonra düğününüzün detaylarına göre seçenekleri daraltmaya çalışın. Büyük beyaz bir düğün mü butik bir organizasyon mu istiyorsunuz; şık masalar mı samimi sofralar mı? Tüm bunlara karar verdikten sonra hayalinizdeki düğün mekanı siz farkına bile varmadan karşınıza çıkacak ! 

Kır Düğünü Mekanları
Kır düğünü mekanını 
seçerken en önemli detay tarihi iyi belirlemektir. Hava durumunu da göz önünde bulundurarak seçeceğiniz doğru bir tarih ile masallardan farksız bir düğün planlayabilirsiniz. Yemyeşil bir bahçede belki de güzel bir havuzbaşı eşliğinde sevdiklerinize eşsiz bir gün armağan edebilirsiniz. Doğru organizasyon ve catering ile de taçlandırabileceğiniz düğününüz açık havası ve farklı atmosferiyle sizi memnun edecek.

Düğün Salonları
Düğün salonu seçerken mekanın lokasyonunu göz önüne bulundurmalıyız.Konuklarınız tarafından kolay ulaşılabilir olması bir düğün salonu için en önemli etkenlerden biridir. Salonun kapasitesini, dekorasyonunu ve yemeklerini de ayrıca göz önünde bulundurarak kendinize en uygun mekanı seçebilirsiniz.