Üye Ol Giriş Yap

Düğün Mekanları

Ankara'nın en iyi düğün mekanları ve düğün mekanı seçerken bilmen gereken her şey burada!
Mekanları incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma! 

Düğün Mekanları Vitrin Firmaları

Düğün Mekanları İndirimleri


Tümünü Göster

BUNLARI BİLMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ


Tümünü Göster
Ankara ve İstanbul'un en güzel düğün mekanları Düğün Vagonu'nda! Düğün mekanları fiyatlarını incele, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!


Düğün mekanını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Düğün planlaması zorlu bir yolculuktur ve bu süreçte pek çok zorlu karar vermeniz gerekiyor. Bu kararlardan ilki ve belki de en zor olanı düğün mekanı seçimidir. Birçok çift düğün mekanı arayışlarına düğünlerinden en az 6 ay önce başlar ancak sizin çok daha az zamanınız kalmış olsa bile sizin için mükemmel düğün mekanını bulmanız hala mümkün.

Düğün mekanınızı aramaya öncelikle size ve tarzınıza uygun olan düğün mekanı ve düğün konseptini belirlemekle başlayın. Hayalinizdeki düğün yemyeşil bir kır düğünü mü yoksa ihtişamlı bir düğün salonunda çok daha gösterişli bir düğün mü? Nikahınızın ardından çok daha şık ve sade bir düğün yemeği organizasyonu da seçenekleriniz arasında. Masalsı bir düğün hayal ediyorsanız tarihi mekanlar sizin için kusursuz bir tercih olabilir. Düğün yerine sade bir nikah ile hayatlarınızı birleştirmek isterseniz nikah salonları içinden tarzınıza uygun olanı bulmanız yeterli. Bütün bu seçenekleri değerlendirdikten sonra düğününüzün detaylarına göre seçeneklerinizi daraltmaya çalışın. Büyük beyaz bir düğün mü butik bir organizasyon mu istiyorsunuz; şık masalar mı samimi sofralar mı? Tüm bunlara karar verdikten sonra hayalinizdeki düğün mekanı siz farkına bile varmadan karşınıza çıkacak! 

 

Düğün mekanlarına göz atarak başlayın.


Kır Düğünü Mekanları

Kır düğünü mekanını seçerken en çok dikkat edilmesi gereken detay tarihi iyi belirlemektir. Kır düğünü mekanınızı seçerken hava durumunu göz önünde bulundurarak masallardan farksız bir düğün organize edebilirsiniz. Yemyeşil bir bahçede belki de güzel bir havuz başı eşliğinde sevdiklerinizle birlikte hem romantik hem de eğlenceli bir düğün geçirebilirsiniz. Doğru düğün organizasyonu ve catering ile bir bütün oluşturacak düğün mekanınız açık havası ve romantik atmosferiyle sizi ve sevdiklerinizi memnun edecek.

Balo Salonları

Balo salonları, düğün mekanı arayışındaki çiflerin oldukça sık tercih ettiği düğün mekanları arasında. Balo salonları yağmur ya da soğuk hava riskini almak istemeyen, bu nedenle kapalı düğün mekanı tercih etmek isteyen çiftler için iyi bir seçenek.

Düğün Salonları

Ne zaman yağmur yağacağı asla belli olmaz. Elbette kır düğünü yapmak istiyorsanız önlemini alarak güzel ve romantik bir bahçede güzel bir kır düğünü yapabilirsiniz. Ama hiç risk almayıp, kapalı mekanı olan şık bir düğün salonuyla da anlaşabilirsiniz. Düğün salonu seçerken mekanın konumunu mutlaka göz önüne bulundurmalıyız. Konuklarınız tarafından kolay ulaşılabilir olması bir düğün salonu için en önemli etkenlerden biridir. Düğün salonunun kapasitesini, dekorasyonunu ve yemeklerini de ayrıca göz önünde bulundurarak kendinize en uygun mekanı seçebilirsiniz.

Otel Düğünü

 Düğün mekanınızı ararken, düğün organizasyonlarını başarıyla gerçekleştiren düğün otellerini de göz önünde bulundurmalısınız. Deneyimli bir ekiple, güzel dekore edilmiş bir otelde konuklarınızla birlikte keyifli bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Düğününüzü beğendiğiniz bir otelde yapmayı tercih ederseniz, şehir dışından gelen konuklarınızın da konaklamasına da kolaylık sağlayabilirsiniz. Otel düğünü yapan otelleri görmek için doğru yerdesiniz.

 

Restaurant Düğünü

Nikahınızdan sonra sade ve şık bir restaurantta sevdiklerinizle birlikte keyifli ve samimi bir düğün yemeği planlıyorsanız düğün yemeğini vereceğiniz en güzel restaurant düğünü seçenekleri yine Düğün Vagonu'nda!


Nikah Salonları

Evlenmek bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorsanız ve düğün yapmayarak sadece nikahınızı kıyacağınız şık bir nikah salonu arıyorsanız, tüm nikah salonları burada. Bütçenize ve zevkinize uygun bir nikah salonu bulacağınıza eminiz.