Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Ankara Düğün Pastası

Maket pasta kesmek istemediğini biliyoruz. İşte bu yüzden senin için şehrindeki bütün düğün pastası firmalarını bir araya topladık!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Seçimlerim
  • MAMAK
İlçeler
Minimum Kişi Başı Fiyat
Maksimum Dilim Sayısı
Hizmet İçeriği
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
Toplam 1 firma bulundu
Sıralama:

Melita Pastanesi
%10 indirim
Her gün taptaze ve sağlıklı lezzetler üretmek için yola çıkan Melita Pastanesi en özel anları tatlandırmak isteyenlere birbirinden lezzetli tasarım pasta ve kurabiyelerle hizmet veriyor.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Düğün Pastası

Pastalar her türlü kutlamanın vazgeçilmezidir. Yıllardır düğün dendiğinde de akla ilk gelen detaylardan biri düğün pastası olmuştur. Hele ki bu kadar çok çeşit ve lezzetteki düğün pastası artık parmaklarımızın ucundayken mükemmel bir düğün pastası istemekte çok haklısınız. Peki, ister dondurmalı ister meyveli; ister çikolatalı ister krokanlı sonsuz sayıda lezzet ve tasarımdaki bu pastalar arasından kendinize en uygun olanı nasıl seçeceksiniz? İşte bu noktada öncelikle iyi bir pastaneyle yola çıkmanız gerekiyor. Aklınızdaki anlatabileceğiniz, yeni fikirlere açık ve deneyimli pastanelerle! Ankara’daki en iyi pastaneler ve düğün pastacıları Düğün Vagonu’nda! Düğün pastanız, düğün mekanınızın renklerine ve dekorasyonuna uygun ama aynı zamanda sizin zevkinizi de yansıtacak bir pasta olmalı. Tabi en önemli etkenlerden biri de düğün pastanızın bütçenize uygun olması! Düğün pastası fiyatlarını iyice araştırıp aklınızdakine en yakın pastayı ne şekilde yaptıracağınızı planlamak için Düğün Vagonu’nun Ankara’da bulunan düğün pastası kategorisindeki pek çok firmaya göz atabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve beğendiğiniz firmaları karşılaştırarak hayalinizdeki düğün pastasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Düğün Pastası Siparişi Vermeden Önce

Düğün pastanızı seçmeden önce daha önce gittiğiniz düğünlerdeki pastalardan, size ilham verebilecek pasta fotoğraflarından ya da firmaların eklemiş olduğu fotoğraflardan faydalanabilirsiniz. Eğer aklınızda bir düğün pastası tarzı yoksa güvendiğiniz bir firma bulduktan sonra onlardan size fikir vermeleri için yardım alabilirsiniz. Düğün pastası firmaları zaten oldukça deneyimli ve alanlarında uzman oldukları için size beğenebileceğiniz ve düğününüze en uygun olabilecek fikirleri sunacaklardır. Düğün pastanızı yaptıracağınız firmayı bulduktan sonra mutlaka tadım demosu talep edin. Unutmayın pastanızın görüntüsü kadar tadı da önemli ve düğününüzün sonunda pastanızın tadı herkesin damağında kalacak. Düğün pastanızın neli olacağına karar vermek oldukça zor ancak yakın çevrenize danışabilirsiniz. Eğer pastanız meyveli olacaksa mevsim meyveleri kullanılması düğün pastanızın çok daha lezzetli olmasını sağlayacaktır. Düğün pastanızın siparişini vermeden önce davetli sayınızı belirlemiş olmanız önemli. Eğer davetli sayınız az ise gerçek bir pasta kesebilirsiniz. Ancak davetli sayınız çok fazla ise maket pasta kesmeniz kaçınılmaz olacaktır.

 

Düğün Pastası Yerine Yaratıcı Alternatifler

Eğer klasik düğün pastalarından sıkıldıysanız ve daha farklı bir tatlı ikramı istiyorsanız konuklarınıza oldukça lezzetli alternatifler de sunabilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler olan macaronlar, tek kişilik şık servisleriyle dondurma pastalar, cupcakeler, çubukta pastalar, çikolata kaplı meyveler gibi pek çok yaratıcı seçenekle de konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Düğününüzün gerçekleşeceği mevsime ve düğün yemeğinize göre daha hafif sütlü veya meyveli tatlılar da tercih edebilirsiniz. Eğer düğününüzde pasta yerine çok daha yaratıcı tatlılar ikram etmek istiyorsanız Düğün Vagonu sizin için en doğru adres! Düğün Vagonu’nda yer alan pastacılar ve catering firmalarıyla görüşerek düğün menünüze ve zevkinize en uygun tatlıya karar verebilir ve düğününüzde misafirlerinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.


Ankara İlçelerine Göre Düğün Pastası Firmaları


Diğer İllerdeki Düğün Pastası Firmaları


Tüm Kategoriler