Şehir Seç

Ankara Fotoğraf & Video

Yıllarca mutlulukla bakacağın, TBT yapacağın düğün fotoğrafların olmalı.
En güzel gününü ölümsüzleştirmek için şehrindeki bütün fotoğraf & video firmaları Düğün Vagonu'nda!
Fotoğraf firmalarını listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Hizmet İçeriği
Minimum Paket Fiyatı
Teslim Süresi
Toplam 61 firma bulundu
Sıralama:

Full Pakette İndirim
Tarifsiz anlar vardır hayatta. İşte yaşadığınız o en özel ruh halinizi biz “Prime Mood” olarak tanımlıyoruz ve o anlarınızda yanınızda olmaktan çok mutluyuz.
1 Yorum
2 Fırsat
8 Kişinin Vagonunda
%20 Net İndirim
Çift olarak pek çok macera yaşamış olsanız da evlilik çıkacağınız en büyük serüven. Bu serüveni bizimle paylaşmak isterseniz İKY Medya Wedding Dream size kapılarını açıyor.
1 Fırsat
7 yıldır profesyonel fotoğrafçı, AFSAD üyesi ve eğitmeni olan Kırk1 Kare ekibi, düğün gününüzde çekileceğiniz düğün fotoğraflarınızla muhteşem kareler yakalamak için yanınızda.
8 Kişinin Vagonunda
Erkan Yağmuroğlu Photography  düğün gününüzde, hazırlık aşamalarınızdan, gece bitene kadar geçen sürecinizi fotoğraflarla hikayeleştiriyor.
7 Kişinin Vagonunda
Medya Garden olarak özel stüdyo çekimleriniz,albüm,düğün hikâyesi,tanıtım filmi,kısa film,klip,özel montaj fotoğraf ve videoya dair her detayla siz değerli çiftlerimizin yanındayız.
3 Kişinin Vagonunda
Hayatınızın en güzel anını ölümsüzleştirmek bizim işimiz... Belki de bir fotoğrafçının dediği gibidir hayat, “Gülümse”:)
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
On Studio ile en güzel anılarınızı ölümsüzleştirelim !
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
Erdem Erten Photography and Videography olarak en güzel anılarınızı profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla birlikte sizler için hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
6 Kişinin Vagonunda
%10 - %20 İndirim
Sadelik ve doğallıktan yana çekimleriyle beğeni kazanan Etsponsa duygularınızı kadraja yansıtmak için hizmetinizde.
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
% 35 İndirim
Kurulduğu günden bu yana pek çok başarılı işe imza atan Düğün Deyince çiftlerin en mutlu günlerini ölümsüzleştirmek ve sevdikleriyle paylaşmalarına yardımcı olmak için hizmetinizde !
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
20% İndirim
Evliliğinizi Levent Kaya Photography'nin eşsiz düğün fotoğraflarıyla ölümsüzleştirin...
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%30 indirim
Özel anlarınız bizim için değerlidir, bu anları Medyalena'nın tecrübeli kadromuza güvenerek emanet edebilirsiniz. Kaliteli ekip ve kaliteli ekipmanlarla istediğiniz her yerde yanınızdayız.
2 Yorum
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
% 20 İNDİRİM
Bizimle olduğunuzda beklentilerinize sınır koymanıza asla gerek yok. O mutlu gün geldiğinde tüm benliğimizle sizinleyiz ve size hayallerinizden daha fazlasını vaad ediyoruz.
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
En özel günlerinizi Umut Yılar Photography ile ölümsüzleştirin, bırakın sizin için anı yakalayalım !
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Yıllardır düğün sektöründe pek çok başarıya imza atmış olan Cesa Fotografçılık çiftlerin tam olarak ne istediğini anlayarak düğün hikayelerini bu atmosfere göre şekillendiriyor.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Düğün Öyküsü olarak her biri kendi alanında profesyonel ekimizle 2008 yılından bu yana Öykünüzü GERÇEK ve SONSUZ kılıyoruz.
10 Kişinin Vagonunda
En özel gününüzde, istediğiniz mekanda sadece size özel, sizinle birlikte bir ömür boyu yaşayacak mutlu anlarınızı Edessa Fotoğraf kalitesiyle fotoğraflıyoruz.
6 Kişinin Vagonunda
Düğün Vagonuna özel indirimler
Aşk Öyküsü düğün fotoğraf ekibi olarak, son model ve en kaliteli ekipmanlarımızla, Drone ve 360 derece kameralarımızla en mutlu anlarınızda hizmetinizdeyiz.
1 Yorum
1 Fırsat
9 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Işığın ve rengin en güzel tonu, mutluluğunuzun en samimi belgesi.
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
1000 TL indirim
Sizi kusursuz yansıtan kareler için Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık !
1 Fırsat
4 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Düğün Fotoğraf Çekimi
Düğününüz unutulmaz bir peri masalı gibi geçmiş olsa da malesef belli bir zamandan sonra hafızalarınızdan silinmeye başlayabilir. O özel günü kıymetli yapan küçük detayları yavaş yavaş unutabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için size o günü en iyi şekilde hissettirecek fotoğrafları çeken başarılı bir düğün fotoğrafçısına ihtiyacınız olacak. Anı yakalayarak içinizdeki mutluluğu ölümsüzleştiren bir düğün fotoğrafçısıyla yıllar sonra bile düğün gününüz gözünüzün önünde canlanabilecek.Donuk kareler değil sizin ve sevdiklerinizin mutluluğunu, o günün büyüsünü hissedebileceğiniz fotoğraflar istemez misiniz? Ankara düğün fotoğrafçılarına göz atmak için ilgili kategorimizden size en uygun seçeneklere göz atabilir ve teklif alabilirsiniz. Kendinize uygun bir kaç seçenek bulduktan sonra fotoğrafçıların sosyal medya hesaplarını inceleyebilir ya da görüşme talep ederek yaptıkları işlere daha yakından göz atabilirsiniz. Görüşme talep ederek fotoğrafçıyla bizzat görüşürseniz sizin için daha faydalı olabilir çünkü fotoğrafçınızın yanında kendinizi rahat hissedip hissedemeyeceğiniz de çekim için oldukça önemlidir.


Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar
-
Düğün fotoğraflarınızın hangi konseptte olmasını istediğinize karar verin ve fotoğrafçı seçiminizi buna göre yapın. Her fotoğrafçının bir tarzı olduğu için daha önceki işlerine göz attığınızda size en yakın olanı göreceksiniz.
-
Düğününüzün ışıklandırmasını göz önünde bulundurun ve bu konuda fotoğrafçıyı bilgilendirin.

-Verdiği hizmetin içeriğini tam olarak öğrenin ve ileride bir sürprizle karşılaşmamak için her detayı konuşun.Düğün hikayesi, düğün albümü, video çekimi vs.
-Fotoğrafçıyla kurduğunuz iletişim fotoğraflara yansıyacağından sizi ve isteklerinizi anlayacak ; karşılıklı güven ve saygı içinde olabileceğiniz bir fotoğrafçı seçtiğinize emin olun.
-Seçiminizi yaparken tabi ki bütçenizi göz önünde bulundurun ancak daha sonra pişman olmamak adına küçük fiyat farkları yüzünden emin olmadığınız bir fotoğrafçıyla anlaşmayın.
-Teslim süresini önceden konuşun ve herhangi bir gecikmeden kaçının.
-Fotoğrafçılar hakkında yapılan yorumları ve daha önceki çiftlerin fikirlerini araştırın.