Şehir Seç

Ankara Gelin Buketi

Bir düğünün prensesidir gelin ve bir prenses kesinlikle kusursuz olmalıdır.
Masal gibi bir düğün için ihtiyacın olan tüm gelin buketi firmaları ve bilmen gereken ipuçları burada!

İlçeler
Hizmet İçeriği
Toplam 30 firma bulundu
Sıralama:

Bloomy Studio olarak sizlere özel çiçek tasarımı, dekorasyon ve yaratıcı aksesuarlarla özel günlerinizi size özgün ve unutulmaz kılacak tüm detayları üstleniyoruz.
2 Kişinin Vagonunda
Sevdiklerinizin ve sizin yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşturmak için en taze çeçekler Çiçekkeyfi.com'da !
1 Kişinin Vagonunda
Ankara'daki seçkin çiçekçiler arasında yer alan Rose Garden Çiçekçilik olarak özel tasarım ve taze çiçeklerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyarız.
3 Kişinin Vagonunda
Küçük ve basit detaylarla gelinliğinize bambaşka bir büyü katmak için Açelya Çiçekçilik gelin buketleri !
4 Kişinin Vagonunda
İlk aşklar İlkyaz'la başlar.İlkyaz Çiçekçilik ile en güzel gelin buketine sahip olun.
4 Kişinin Vagonunda
Bizler el emeği göz nuru ürünlerimizi, el sanatkarı içtenliği, doğallığı ile bazen bir ağaç dalında ya da buğdayda bazense altın tepside sunuyoruz.
1 Yorum
8 Kişinin Vagonunda
%15 İndirim
Özlem Çiçekçilik sayısız çeşit arasından kendinize en uygun çiçeği seçebilmeniz için yıllardır hizmetinizde !
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
%20 İndirim ve Özel Jestler
Yonca Çiçekçilik olarak düğün gününüzdeki sevinç ve heyecanınızı yansıtacak aranjmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Kendinizi çiçeklerle bezenmiş bir bahçede dolaşırken hayal edin , izin verin Flower Street size bu zor seçimde yardımcı olsun !
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
En mutlu gününüzde izin verin çiçekler sizin ışıltınızla canlansınlar. Yaşam Çiçek olarak farklı gelin buketi seçeneklerimizle yanınızdayız !
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
Sevdiklerinizin yüzünde küçük bir tebessüm oluşturmak istiyorsanız, Florium Çiçekçilik olarak en taze çiçeklerimizle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.
1 Kişinin Vagonunda
%20 İndirim
Konuklarınıza sizi yansıtacak yaratıcı gelin buketleri için Bilkent Çiçekçilik ! 
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Siz hayallerinizi anlatıyorsunuz, Serenat Flowers&Event hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.
1 Kişinin Vagonunda
%25 İndirim
Çiçekler sevgiyi, mutluluğu, huzuru, aşkı bütün duygularınızı taşır. En özel gününüzde heyecanınızı ve mutluluğunuzu yansıtacak çiçekler için Jadore Çiçek yanınızda !
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Gelinliğinizle mükemmel uyumu yakalayacak size özel gelin buketleri ve gelin aksesuarlarıyla en özel gününüzde mutluluğunuzu paylaşmak için yanınızdayız.
2 Kişinin Vagonunda
Gelin buketi ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış Runkli Adams ile gelinliğinizi tamamlayan bir gelin buketi yaratmak artık çok eğlenceli !
2 Kişinin Vagonunda
Alelade günlerinizi aynı duyguyla paylaşamasak bile, hikayenizin önsözüne değer katalım.
5 Kişinin Vagonunda
Yapay Çiçekçi Vahap İthalat olarak bünyemizde yaratıcı gelin çiçeklerinin yanı sıra, damat yaka çiçeği, masa, araba ve mekan süslemeleri, özel tasarım gibi pek çok hizmet barındırmaktayız.
1 Kişinin Vagonunda
Hediye damat yaka çiçeği
Çiçeği Burnunda ekibi olarak, siz değerli müşterilerimiz için en önemli günün en önemli aksesuarı olan gelin buketinizi tasarlıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
1 Fırsat
5 Kişinin Vagonunda
%20 İndirim
Serçev Çiçekçisi olarak aşkınızla yeşeren çiçekleri sizlere sunmak için yola çıktık.
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Gelin Buketi Seçimi
Size her detayıyla uyum sağlayacak bir gelin buketi seçmek oldukça zordur.Hem en az sizin kadar özel olacak hem de gelinliğinize uyum sağlayacak pek çok seçeneği gözden geçirmeniz gerekebilir. Ancak bunun için takip edebileceğiniz küçük ipuçları vardır. Düğün buketi seçiminize başlamadan önce düğün mekanınıza ve gelinliğinize karar vermeniz gerekir. Renk uyumunu ve diğer detayları mekan ve gelinliğinize göre seçebilirsiniz. Ayrıca düğün dekorasyonunuzda kullandığınız çiçeklerle de uyum sağlamayı unutmayın.Daha sonra tarzınıza karar verebilirsiniz.Daha klasik bir gelin buketi mi tercih ediyorsunuz yoksa daha değişik aranjmanlar mı? Küçük sade bir buket mi yoksa daha gösterişli buketler mi? Düğününüzü planladığınız mevsim ise çiçekler için kritik bir öneme sahiptir. Çok güzel bir çiçek seçseniz bile mevsiminde olmadığınız için kötü bir sürprizle karşılaşmamak adına önce istediğiniz mevsimde bulunabilen çiçekleri gözden geçirebilirsiniz.


Tüm bunların yanı sıra en önemli etken seçeceğiniz çiçekçidir. Zevkinize uygun buketler hazırlayabilen, yaratıcı ve yenilikçi bir çiçekçi ile anlaşırsanız hayal edemeyeceğiniz güzellikte sonuçlara ulaşabilirsiniz.Daralttığınız seçenekleri onlarla paylaşarak ve onların da fikirlerini alarak ortaya mükemmel sonucu çıkarabilirsiniz. Gelin buketi fiyatlarına ulaşmak için ankara gelin buketi firmalarına ilgili kategorilerden ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz. Size yakın gelen firmaların daha önce hazırlamış oldukları gelin buketi modellerini inceleyebilir ; böylece fikir sahibi olabilirsiniz.