Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

İstanbul Gelin Çiçeği

Bir düğünün prensesidir gelin ve bir prenses kesinlikle kusursuz olmalıdır.
Masal gibi bir düğün için ihtiyacın olan tüm gelin çiçeği firmaları ve bilmen gereken ipuçları burada!

Seçimlerim
  • ŞİŞLİ
İlçeler
Hizmet İçeriği
Toplam 1 firma bulundu
Sıralama:

Gelinliğinizle mükemmel uyumu yakalayacak size özel gelin buketleri ve gelin aksesuarlarıyla en özel gününüzde mutluluğunuzu paylaşmak için yanınızdayız.

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Gelin Çiçeği İstanbul


Gelinliğinizi tamamlayacak detaylar içinde belki de en romantik olanı gelin çiçeğinizdir. Size her detayıyla uyum sağlayacak bir gelin çiçeği seçmek oldukça zordur. Gelin çiçeğiniz hem en az sizin kadar özel olmalı hem de gelinliğinize uyum sağlamalı. Gelin çiçeğiniz için hangi çiçeği seçmelisiniz, ne renk çiçekler tercih etmelisiniz, gelin çiçeğiniz küçük mü olması büyük mü yoksa tek bir çiçek mi tercih etmelisiniz ve çok daha fazla cevaplanması gereken soru var. Yüzlerce gelin çiçeği arasından size en uygun gelin çiçeğini bulmanız biraz zaman alabilir.

Ancak bu süreçte size çok yardımcı olacak ipuçları var. Gelin çiçeğinizi seçerken düğün mekanınızı, gelinliğinizi ve mevsimi dikkate almalısınız. Bütün bunların yanı sıra gelin çiçeğinizle tarzınızı yansıtmanız da diğer detaylar kadar önemli.

Gelin çiçeği seçmeye başlamadan önce düğün mekanınızı ve gelinliğinizi belirlemiş olmanız gerekir. Renk uyumunu ve diğer detayları düğün mekanı ve gelinliğinize göre seçebilirsiniz. Ayrıca düğün dekorasyonunuzda kullandığınız çiçeklerle de uyum sağlayan bir gelin çiçeği seçmeyi de unutmayın. Daha sonra tarzınıza karar verebilirsiniz. Daha klasik bir gelin çiçeği mi tercih ediyorsunuz yoksa daha değişik aranjmanlardan oluşan bir gelin çiçeği mi? Küçük sade bir gelin çiçeği mi yoksa çok daha gösterişli gelin çiçeği mi? Düğününüzü planladığınız mevsim ise çiçekler için kritik bir öneme sahiptir. Gelin çiçeğiniz için çok güzel bir çiçek seçseniz bile mevsiminde olmadığınız için kötü bir sürprizle karşılaşmamak adına önce istediğiniz mevsimde bulunabilen çiçekleri gözden geçirebilirsiniz.

Gelin çiçeğinize veya aranjmanına karar verdikten sonra gelin çiçeğinizin bağlama detayına karar vermeniz gerekiyor. Gelin çiçeğinizde kullanacağınız kurdele veya ipin de gelin çiçeğinizin renkleriyle uyumlu olmasına dikkat edin. Ayrıca gelin çiçeğinizin hafif olmasına da dikkat etmelisiniz. Bütün gün düğün fotoğrafı çekimi boyunca ve düğününüzde taşıyacağınız için çok ağır bir gelin çiçeği taşımak sizi yoracaktır. 


Gelin Çiçeği Kuru Çiçek


Gelin
 çiçeğinizi kuru çiçekten yaptırmak isteyebilirsiniz, yıllar boyunca tıpkı düğün fotoğraflarınız gibi onları da saklayabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf çekilirken de düğün sırasında da solmayacaklardır.


Gelin Çiçeği Canlı Çiçek

 
Gelin çiçeğinizi canlı çiçeklerden yaptırmanız gelinliğinizle vereceğiniz pozlara çok yakışacak. Taze çiçek kokusu da düğün gününüzde size iyi gelecek. 

Gelin Çiçeği Seçimi


Tüm bunların yanı sıra gelin çiçeğinizi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli etken tercih edeceğiniz çiçekçidir. Zevkinize uygun gelin çiçekleri hazırlayabilen, yaratıcı ve yenilikçi bir çiçekçi ile anlaşırsanız hayal edemeyeceğiniz güzellikte sonuçlara ulaşabilirsiniz. Daralttığınız seçenekleri onlarla paylaşarak ve onların da fikirlerini alarak ortaya mükemmel sonucu çıkarabilirsiniz. Gelin çiçeği fiyatlarına ulaşmak için İstanbul gelin çiçeği firmalarına Düğün Vagonu’nun ilgili kategorisinden ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Size yakın gelen firmaların daha önce hazırlamış oldukları gelin çiçeği modellerini inceleyebilir; böylece fikir sahibi olabilirsiniz. Gelinliğinizi tamamlayacak mükemmel gelin çiçeğine kavuşmak için İstanbul’daki beğendiğiniz çiçekçiler hakkında tek tıkla detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’daki en iyi çiçekçilere Düğün Vagonu’ndan ulaşabilir, bütçenize ve tercihlerinize göre filtreleyebilir ve karşınıza çıkan çiçekçilerden size en uygun olanı seçebilirsiniz. İstanbul’daki en iyi çiçekçiler hakkında sadece bir tıkla detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hayatınızın en güzel yolculuğunda Düğün Vagonu yanınızda!

İstanbul İlçelerine Göre Gelin Çiçeği Firmaları


Diğer İllerdeki Gelin Çiçeği Firmaları


Tüm Kategoriler