Şehir Seç

Ankara Kına Organizasyonu

Hayalindeki kına gecesini gerçekleştirmen için şehrindeki bütün kına organizasyonu firmaları Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Minimum Paket Fiyatı
Hizmet İçeriği
Toplam 9 firma bulundu
Sıralama:

Çiğdemce Organizasyon olarak mutlu ve özel günlerinizde yanınızda olup, sizin taleplerinizle tasarladığımız size özel organizasyonları profesyonel ekibimiz ve güler yüzlü hizmetimizle eşsiz kılıyoruz.
5 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Güzel hatıralar yaratmak için Tarzz Organizasyon !
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
Ankara'da kına gecelerinin vazgeçilmez adresi Hennanight Ankara Organizasyonu!
7 Kişinin Vagonunda
% 30
Hayal Gücünüzü Zorlayacak Kareografiler, Size Özel Tasarlanmış Ambiyanslarla Kendi Masalınızın Prensesi Olun. Bütün Paketlerimizde Düğün Vagonuna Özel İndirimlerle Kaydınızı Hemen Yaptırın.
2 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Sizi özel kılan mutlu günlerinizde , unutulmaz olmanız için Afitap Dans Organizasyon hazır ! Ya siz ?
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
İşini büyük bir tutkuyla yapan,  her geçen gün daha da büyüyen, samimi, güler yüzlü, profesyonel ve en önemlisi güvenilir ekibimizle kına boyunca sizlerin yanında oluyoruz.
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda
By Kınalı farkıyla, kına sektörüne attığımız ilk adımdan beri devamlı yenilenen konsept, paket ve hizmetlerimizle gelinlerimizin yüzünü güldürmek başlıca hedefimiz.
4 Kişinin Vagonunda
Adından da anlaşılacağı gibi ikiz kız kardeşler olarak, her yeni organizasyonu ilk işimizmiş gibi aynı heyecan ve titizlikle yapmayı görev bildik. Ekibimizle birlikte sektörde 1. olmak hedefimiz.
7 Kişinin Vagonunda
Lena Organizasyon olarak her türlü organizasyonunuzda sizlerleyiz. Sadece bize hayallerinizi fısıldayın sonra tüm telaşlarınızı bize bırakıp güzel anlarınızın keyfini çıkartın.

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Kına Gecesi
Kına geceleri özellikle gelinin ailesi için özel bir öneme sahiptir. Hem duygusal hem de eğlenceli bir gece olan kına gecesinde geline kına yakılır ve bu tören şölenlerle kutlanır. Kültürümüzün en geleneksel ve kaybolmayan ögelerinden biri olan kına geceleri küçük köylerden büyük şehirlere her yerde varlığını sürdürüyor. Gelinin evlenmeden önceki son gecesi ailesi ve yakın arkadaşlarıyla kutlanır ; unutulmaz bir anıya dönüşür. Geceyi daha da özelleştirmek için giyilen bindallı ve kaftanlarla atmosfer oldukça yoğunlaşır. Bindallı ve kınanın yanı sıra detaylı bir kına organizasyonu için pek çok farklı ihtiyaç vardır. Kına tepsisinden kına eldivenine, kına gecesi şarkılarından bindallınızın modeline tüm bu detaylarla ilgilenecek profesyonel bir ekip sayesinde hiç bir eksiğiniz olmadan kına gecenizi yaşayabilirsiniz. 


Bu özel gecenin anısına dostlarınıza küçük hediyeler vermek için ise kına sepetlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf çekimlerinize esprili detaylar katacak kına pankartlarıyla da kına organizasyonunuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Bindallı Seçimi
Kına gecenizde bindallı seçiminiz oldukça önemlidir. Renk renk ve çeşit çeşit bindallı arasından kendinize en uygun ve en çok yakışacak bindallıyı onu tamamlayacak geleneksel ayakkabılarla birleştirerek mükemmel bir görünüme ulaşabilirsiniz. Özel işlemeli kaftanlarla, kemerlerle ve kına duvaklarıyla da birleştirilen bindallılar arkadaşlarınızı hayran bırakacak. Özellikle anneler için çok özel olan kınanın yakıldığı an ise bir yandan gözlerinizin dolmasına bir yandan da çok farklı bir deneyim yaşamanıza yol açacak. Üzerinize örtülecek kırmızı işlemeli duvakla ve kınayı yaktıktan sonra ellerinize giydirilecek eldivenlerle hiç bir eksiğiniz kalmayacak !