Şehir Seç

Ankara Kır Düğünü

Hayalindeki düğünü gerçekleştirmen için şehrindeki bütün kır düğünü mekanları burada!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Kapasite
Yemekli Fiyat Aralığı
Mekan Özellikleri
Manzara
Mekan Tipi
Hizmet İçeriği
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
Menü Seçenekleri
Toplam 55 firma bulundu
Sıralama:

Nikah Öncesi Kokteyl İkramı
1986 yılında Vali Galip Demirel tarafından kurulan, ilk VE HOTELS olan VE GÖLBAŞI siz değerli misafirlerini kalitesi ve mükemmel hizmet anlayışı ile ağırlamaya devam etmektedir.
1 Yorum
1 Fırsat
8 Kişinin Vagonunda
%12 indirim
Şehrin merkezinde olduğunuzu unutturan, yeşili ve mavisiyle sizi büyülü bir atmosfere davet eden Wonders, havuz başında düğün isteyen Ankaralılar için vazgeçilmez bir mekan.
1 Fırsat
8 Kişinin Vagonunda
1200 kişilik kır bahçesi ile eşsiz organizasyonlara imza atmayı hedefleyen Botanik Garden Gölbaşı masalsı bir düğün için en doğru seçim.
8 Kişinin Vagonunda
Onlarca türde ağaçlarıyla yüzlerce ağaçlık korusu ve geniş kır bahçesiyle, havuz başında sıra dışı etkinlikleriyle, en mutlu gününüzde sizi ve sevdiklerinizi kucaklamaya hazır bir cennet.
12 Kişinin Vagonunda
%15 İndirim
Yeşilin ve mavinin buluştuğu Ünlü Birun Kır Bahçesi ile taptaze bir kır düğününe hazır olun !
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
En mutlu gününüzde emin ellerde olduğunuzu hissetmek için Aydora Wedding Garden !
2 Fırsat
9 Kişinin Vagonunda
Sizlere modern hayatın koşuşturmasından küçük bir kaçış fırsatı veren Elmalı Bahçe en mutlu gününüz için huzurlu ve sakin bir atmosfer sunuyor.
3 Kişinin Vagonunda
Ankara düğün mekanları arasında kendini gösteren Nefes Bistro olarak, bitmeyen enerjimiz ve başarıl
6 Kişinin Vagonunda
Özel günlerinizde mutluluğunuzu paylaşmak ve sizlere hafızalardan silinmeyecek unutulmaz bir gün hazırlamak için havuz başı ve kır bahçemizle hizmetinizdeyiz. Bizim Çatı Hotel Restaurant !
1 Kişinin Vagonunda
Sizlere, yemekli ve yemeksiz davetlerinizi özel ve leziz kılan zengin menü çeşitlerimiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve sınırsız eğlencemizle unutulmaz bir gün yaşatıryoruz.
9 Kişinin Vagonunda
%15 İndirim
Safari Garden doğa ile iç içe atmosferi, havuz başı keyfi ve 7.000 metrekare alan üzerine kurulmuş kır düğünü tesisi ile Ankaralılara hizmet veriyor.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Uzun ve yoğun düğün hazırlığı sürecinde biz çiftlerimizle el ele yürüyor beyaz bir hayali gerçeğe dönüştürüyoruz. Doğanın büyüsünü, yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturuyoruz.
8 Kişinin Vagonunda
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Country İncek ! 
7 Kişinin Vagonunda
Asırlık ağaçların gölgesinde alışılagelmiş tüm kır düğünlerine inat butik bir düğün istiyorsanız Ekolojik Bahçe tam da size göre. Gizli bir cennette evlenmek için Ekolojik Bahçe'yi seçin.
7 Kişinin Vagonunda
Her biri farklı organizasyonunuzda en az sizler kadar heyecanlanan ekibimiz siz değerli misafirlerimize tüm hazırlık süresince hizmet verecek olup her bir detay ile ayrı ayrı ilgilenecektir.
12 Kişinin Vagonunda
İncek Garden olarak sizleri bir rüyaya konuk etmek istiyoruz , hem de sizin rüyanıza ! 
1 Fırsat
7 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Westa garden 500 kişilik kapasitesi ile Ankara İncek bölgesinde hem açık hem de kapalı mekan olma özelliği taşımaktadır.
1 Fırsat
13 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Suyun berraklığından esinlenilerek özenle hazırlanan dekorasyonumuz ile yeni hayatınız için düşlediğiniz mükemmel başlangıcı yapın! Winner İncek !
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
%15 indirim
Uzman kadromuz, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte en özel gününüzü rüya geceye çevirmeyi hedefliyoruz.
1 Fırsat
13 Kişinin Vagonunda
Farklı bir konsept, Butik bir mekan.Rüya gibi bir bahçe en özel gününüz için sizleri bekliyor.
9 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Neden Kır Düğünü?
Düğün salonları
ve oteller düğünler için vazgeçilmez mekanlar olsa da güzel bir kır düğününün yanına yaklaşamazlar. Temiz havada sevdiklerinizle yemek yiyip eğlenmekten güzel ne olabilir ? Hayal edin, etrafta koşuşan çocuklar ve mis gibi çiçek kokuları içinde en mutlu anlarınızı yaşayabilirsiniz.

Ayrıca kır düğünü yapmanın sizin için pek çok yararı olabilir.Öncelikle kır düğünü mekanlarının kendiliğinden hoş bir atmosferi olduğu için çok fazla süsleme ile uğraşmanıza gerek olmaz.Sade ve basit süslemelerle mekanınızı büyüleyici bir hale getirebilirsiniz. Düğün salonlarında konuklarınızın eğlenmesi için daha kısıtlı bir alan varken kır düğünlerinde daha geniş açık alan olacaktır. Bu sayede de sevdikleriniz rahat rahat dans edip eğlenebilecekler.Fotoğraf çekiminiz için de size harika bir arka plan sunabilecek olan kır düğünü mekanları unutulmaz kareler yakalamanızı sağlayarak sizin için canlı fotoğraflar yaratacak.Fotoğraflarınızın havası değişecek ve kendinizi bir filmin içinde hissedeceksiniz.Doğanın tadını çıkarabileceğiniz samimi bir ortamda yeni hayatınıza başlamak ise unutulmaz olacak.
Kır düğünleri çocuklu konuklarınızın için de çok yaratıcı bir çözüm olacak, onlar bahçede keyifle vakit geçirirken aileleri de rahat rahat eğlenebilecekler.Genellikle daha yüksek kapasiteleri oldukları için de kır düğünlerinde fazla sayıda konuğu daha rahat ağırlayabileceksiniz. Pek çok kır düğünü seçeneği için Ankara düğün mekanları kategorimize göz atabilirsiniz.

Kır Düğününde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kır düğünü seçerken göz önünde bulundurmanız gereken küçük bir dezavantajınız olabilir. Düğün tarihinizin hava durumuna önceden bakarak bu konuda önlem alınmasını sağlayabilirsiniz. Yağmur yağsa bile gerekli önlemler alındığında düğününüz apayrı bir şölene dönüşecek.