Şehir Seç

Ankara Müzik

Hayalindeki düğünü gerçekleştirmen için şehrindeki bütün müzik firmaları Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

İlçeler
Fiyat Aralığı
Hizmet İçeriği
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
Toplam 13 firma bulundu
Sıralama:

Ankara Modern Orkestrası Ankara'daki düğün, nişan ve kutlamaların göz bebeği.. Eğlenmeyen gerçekten kalmayacak!
2 Yorum
9 Kişinin Vagonunda
%20 indirim
Ayhan Tekin Orkestrası isteklerinize göre şekillenecek geniş repertuarıyla sizlerle !
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
Emrah Hacıoğlu tarafından Ankara'da kurulan, birden fazla orkestra ve solisti bünyesinde bulunduran firmamız, sizin isteklerinize ve konseptinize uygun hazırlanmaktadır.
8 Kişinin Vagonunda
Genç kadrosu, yenilikçi fikir ve dizaynları ile hayallerinize duyarlı kalarak telafisi olmayan özel günlerinizde kusursuz ve koşulsuz memnuniyetinizi sağlamaktadır.
9 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Odabaşı Müzik Merkezi olarak canlı müzik hizmetimizle düğün, nişan, kutlama ve evlilik teklifi gibi her türlü organizasyonunuzda yanınızdayız.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
%10 indirim
Yetenekli ve güleryüzlü müzisyenleriyle FMUBAND konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşatacak !
1 Fırsat
2 Kişinin Vagonunda
Lounge Event Orkestrası'nın repertuar çeşitliliği ile düğününüze renk katın !
1 Kişinin Vagonunda
% 10 indirim
Hayatınızın en mutlu birlikteliğine adım attığınız o güzel günde sizin ve sevdiklerinizin unutmayacağı mükemmellikte , hayal edemeyeceğiniz titizlikte organizasyonlarda sizlerle beraberiz.
1 Fırsat
9 Kişinin Vagonunda
Kısa hayatımızdan bize kalan film gibi geçen güzel anılarımız, düğünlerimiz, kutlamarımızdır ve biz bu muhteşem filmin unutulmaz müziklerini yapıyoruz.
8 Kişinin Vagonunda
Ankara'da kaliteli ve çok eğleneceğiniz bir düğününüz olmasını istiyorsanız, Figen Biricik ve Orkestrası bunu sağlamanın en iyi yollarından biri.
2 Yorum
11 Kişinin Vagonunda
Levent Işıktekin Project olarak; deneyimli grup liderlerinin yönetiminde, özel gün organizasyonlarınızda arzu edilen konsept ve bütçelere uygun müzikal çözümler sunuyoruz.
1 Fırsat
Lounge Event Orkestrası'nın repertuar çeşitliliği ile düğününüze renk katın !
2 Kişinin Vagonunda
Düğün gününüze dair kurgunun kusursuz hayata geçirilebilmesi de ancak böyle bir ekiple mümkündür.
10 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Düğün Müziği Seçimi
Düğün müzikleri ile ilgili aradığınız herşeyi müzik kategorimizde bulabilirsiniz. Düğün alanında deneyimli profesyonel orkestralar , sıcak ve sempatik müzik gruplarıprofesyonel DJ'ler ve çok daha fazlası ! Coşkulu bir düğün için doğru müzik grubunu seçmek elbette çok önemlidir. Konuklarınızın eğlenmesi ve gecenin tadını çıkarması için çok gerekli olduğu gibi aynı zamanda düğününüzün akışı da sağlarlar. Nikahtan ilk dansa geçiş ya da eğlenceli bir pasta kesim müziği ; aslında düğününüzün bütün aşamaları müzik üzerine kuruludur. Bu yüzden de bu akışı kusursuz bir şekilde sağlayacak bir müzik grubuna ihtiyaç duyarız. Yeri geldiğinde romantik melodilerle size eşlik edebilecek yeri geldiğinde de keyifli müziklerle konuklarınızı dans etmekten yoracak başarılı bir orkestra ile düğününüz yıllarca dilden dile dolaşabilir.

Her an için doğru atmosferi yaratabilecek iyi bir müzik grubu yerine tercih edebileceğiniz yanlış bir grupla ise düğününüz çok iyi planlanmış olsa da bir felakete dönüşebilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için kafanızda bir şarkı listesi oluşturarak orkestralara verebilir ya da hangi tarzda müzikler istediğinize dair ekibe yardımcı olabilirsiniz. Düğün mekanınızın ses sistemini de göz önünde bulundurarak çıkabilecek problemlerin önlemini önceden alabilirsiniz.Ayrıca konuklarınızın tarzını ve yaş ortalamasını da göz önünde bulundurarak kendi zevkinizin yanı sıra özel olarak onları da eğlendirebilecek bir kaç şarkıyla listenizi taçlandırabilirsiniz.

Kiralayacağınız müzik grubuna dair tavsiyeden çok daha canlı bir deneyim istiyorsanız müzik gruplarından herhangi bir performanslarını dinlemeyi talep edebilir ve daha kesin bir fikre ulaşabilirsiniz. Örneğin rica ederek başka bir düğündeki performanslarına katılabilirsiniz. Böylelikle ne gibi bir hizmetle karşılaşacağınızı canlı olarak görmüş olursunuz.