Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Ankara Nişan Tepsisi

Düğünün ilk adımıdır, söz & nişan. İlk sevinç, ilk kutlama. Önce bir kızı güzelce isteyelim dediğinizde ihtiyacınız olacak tüm nişan tepsisi burada!
Nişan tepsilerini incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

Seçimlerim
  • ETİMESGUT
İlçeler
Hizmet İçeriği
Toplam 1 firma bulundu
Sıralama:

'Herşey güzel,zarif hatta kusursuz olsun' diyenler için Su Organizasyon hizmetinizde!
3 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Nişan Tepsisi

Evliliğin ilk adımlarından biri olan nişan törenlerinin yıllardır değişmeyen en önemli detaylarından biri de hoş süslemeleri ve zarif malzemeleriyle nişan tepsileridir. Nişan yüzüklerinizi taşıyacak nişan tepsisi de en az o yüzükler ve sizin kadar özel olmalıdır. Özel tasarım söz tepsileri, klasik gümüş tepsiler veya yaratıcı nişan tepsileri istiyor olabilirsiniz. Düğün Vagonu Dükkan'da makasınızın süslemesini, tepsinizin şeklini siz seçebilirsiniz.

Son zamanlarda popüler olan ahşap nişan tepsileriyle sıcak bir ortam yaratabilir, aynalı nişan tepsisi ile göz kamaştırabilir, isme özel nişan tepsileri ile daha kişiye özel nişan tepsisi tercih edebilir ya da çiçeklerle bezenmiş neşeli bir tepsiyle ortamı renklendirebilirsiniz. Birbirinden şık nişan tepsileri ve makaslar nişan fotoğraflarınızda da ilgi çekecek ve şık duracak detayları oluşturuyor. Ankara nişan tepsilerine göz atmak için Düğün Vagonu Dükkan internet sitesine bir göz atın.

Nişan Tepsisi Nereden Alınır

Nişan tepsisi nereden alınır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz,  Nişan tepsisi Düğün Vagonu Dükkan'dan alınır. 

Nişan Tepsisi Seti

Nişan tepsisi seti gerekiyorsa Düğün Vagonu Dükkan'a bakmanız yeterli.

Söz Tepsisi

Söz töreninizi zenginleştirmek ve çok daha göz alıcı hale getirmek istiyorsanız çeşitli aksesuarlar tercih edebilir ve nişan töreninizin ve sunumlarınızın şık ve ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz. Ankara'da yer alan en iyi söz tepsilerine Düğün Vagonu Dükkan'dan sadece bir tıkla ulaşabilir, hemen ücretsiz kargo fırsatı ile sipariş verebilirsiniz.


Düğün Vagonu hayatınızın en güzel yolculuğunda, her anınızda yanınızda.

Ankara İlçelerine Göre Nişan Tepsisi Firmaları


Diğer İllerdeki Nişan Tepsisi Firmaları


Tüm Kategoriler