Üye Ol Giriş Yap
Şehir Seç

Organizasyon Firmaları

Hayalindeki düğünü bütçene uygun şekilde gerçekleştirmen için şehrindeki bütün başarılı organizasyon firmaları Düğün Vagonu'nda!
Firmaları listele, ücretsiz fiyat teklifi al, beğendiğin firmaları karşılaştırabilmek için vagonuna ekle, Düğün Vagonu'na özel indirimleri kaçırma!

Minimum Paket Fiyatı
Hizmet İçeriği
Hizmet Verdiği Organizasyonlar
Toplam 53 firma bulundu
Sıralama:

%10 indirim
A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp sizi ağırlamak bizim işimiz! Sak Organizasyon !
1 Fırsat
12 Kişinin Vagonunda
Çiçekler sevgiyi, mutluluğu, huzuru, aşkı bütün duygularınızı taşır. En özel gününüzde heyecanınızı ve mutluluğunuzu yansıtacak çiçekler için Jadore Çiçek & Organizasyon yanınızda !
2 Kişinin Vagonunda
Görkemli Organizasyon olarak; bu muhteşem gecenizde işinde uzman, deneyimli kadromuz ve gerekli ekipmanlarımızla bütün telaşınıza ve sevincinize ortak olmak istiyoruz.
2 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
%10 İndirim
Davet Atölyesi olarak sadeliğin zarafetle buluşma noktasını hedefleyen, yenilikleri takip eden, sizler için her zaman farklı fikirler üreten ekibimizle davetlerinizde fark yaratmak istiyoruz.
1 Fırsat
%20 İndirim
Class Organizasyon ile büyük hayaller küçük detaylarda gizli !
1 Fırsat
8 Kişinin Vagonunda
%5 İndirim
Organizasyon yükünü ve detayların endişesini bize bırakın ; siz yalnızca anın tadını çıkarın. A8 Parti Evi ve Organizasyonu!
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
%30 indirim
Kiralama ve organizasyon hizmeti veren firmamız, organizasyon firmalarına kiraladığı ürünleri direk düğün müşterilerine ilk elden fiyatlar ile organizasyon hizmeti sunmaktadır.
1 Fırsat
Tecrübeli ve enerji dolu genç bir ekip ile tüm organizasyonlarınızı unutulmaz kılmak için adayız! Her türlü bütçeye ve hayalle Organizasyon Meleklerinde bir çözüm var.
Avenue Organizasyon Yılların vermiş olduğu tecrübesi ve her bir alanında profesyonel olan  genç, dinamik ve yaratıcı ekibi ile birlikte hizmet vermekteyiz.
9 Kişinin Vagonunda
Hayalinizdeki etkinlikleri tam da istediğiniz gibi gerçekleştirecek, sizin için tüm zahmetli süreci üstlenecek ve tam da ‘sizin gibi’ düşünecek bir arkadaş istemez miydiniz?
10 Kişinin Vagonunda
Sizlerle beraber unutulmaz hatıralar oluşturmaktan büyük keyif alıyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...
1 Fırsat
13 Kişinin Vagonunda
%20 indirim
Liva, ham madde seçiminden ürün dağıtımına kadar titizlikle uyguladığı kalite yönetimi ile ürünlerin üstün kalitesini ve lezzetini garanti etmektedir.
1 Fırsat
10 Kişinin Vagonunda
Miness Davet Organizasyon olarak sizlerin hayalleri ve istekleri doğrultusunda zevkinize, bütçenize en uygun seçenekleri sunup en ince detayları düşünmek bizim işimiz.
Organizasyonlarınız da her şeyin eksiksiz ve kusursuz olması için dürüstlük politikamız ile yola çıkarak kreatif kimliğinizin izini taşıyan showlarla sizlere eşlik ediyoruz.
9 Kişinin Vagonunda
Düğün, Davet, Özel Kutlama ve diğer tüm organizasyonlarda önceliğimiz; hizmet verdiğimiz kişi ve markalara değer katmaktır.
9 Kişinin Vagonunda
%20 indirim
Düğün ve sosyal davet organizasyonlarınızda her zaman kişiye özel ve yaratıcı fikirlerle, sınırsız seçenekler, farklı tasarımlar ve masalsı düğünler için bir kahve kadar yakınınızdayız
1 Fırsat
9 Kişinin Vagonunda
Lyla Wedding olarak alanlarında uzman kadromuz ile siz değerli misafirlerimizin hayallerini sizler için tasarlıyoruz !
%10 indirim
Düğün planlamada en büyük desteğiniz N&F Organizasyon !
1 Fırsat
6 Kişinin Vagonunda
2005 yılında Ankara’da kuruduğumuz firmamız düğün, davet, açılış, catering, ses, ışık, orkestra, sahne, festival organizasyonları değişik alanlarda hizmet vermektedir.
10 Kişinin Vagonunda
Bir anıdan daha fazlası mottosuyla yola çıkan bir organizasyon ekibi olarak en özel günlerinizde size yardımcı olacak genç ve dinamik bir kadroyla yanınızdayız.
12 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.