Şehir Seç

Ankara Tepsi & Aksesuar

Düğünün ilk adımıdır, söz & nişan. İlk sevinç, ilk kutlama. Önce bir kızı güzelce isteyelim dediğinizde ihtiyacınız olacak tüm tepsi ve aksesuar firmaları burada!
Tepsi ve Aksesuar firmalarını incele, beğendiklerinle iletişime geç, indirimleri kaçırma!

İlçeler
Hizmet İçeriği
Toplam 4 firma bulundu
Sıralama:

%10 İndirim
'Herşey güzel,zarif hatta kusursuz olsun' diyenler için Su Organizasyon hizmetinizde!
1 Fırsat
1 Kişinin Vagonunda
%20 İndirim
Ferlife’a özel tasarım ürünleri, birbirinden farklı aranjmanları ile doğum günlerinden özel organizasyonlarınıza kadar sizlere muhteşem tatlar sunmayı garanti ediyor.
1 Fırsat
3 Kişinin Vagonunda
Kişiye özel gelin buketi, kapı süsü, nişan tepsisi, gelin&damat kadehleri, bebek kapı süsü, nikah şekeri ve hediyelikleri gibi birçok tasarım ürünü ile hizmetinizdeyiz.
5 Kişinin Vagonunda
Anılara, hayatlara yaptığı lezzetli dokunuşla ünlenen Patiswiss, el yapımı çikolataları ile düğün gününüzde damakları çatlatmak için hazır.
1 Kişinin Vagonunda

Sizin de firmanız burada yer alsın
Siz de Düğün Vagonu ailesine katılın, insanların kolayca firmanıza ulaşmasını sağlayın.


Nişan Tepsisi
Evliliğin ilk adımlarından biri olan nişan törenlerinin yıllardır değişmeyen en önemli detaylarından biri de hoş süslemeleri ve zarif malzemeleriyle nişan tepsileridir.Nişan yüzüklerinizi taşıyacak tepsinin de en az o yüzükler ve sizin kadar özel olması gerekir. Özel tasarım tepsiler, klasik gümüş tepsiler veya yaratıcı nişan tepsileri istiyor olabilirsiniz. Her seçenekte farklı tüller, taşlar ve boncuklar tercih edebilir; makasınızın süslemesini, tepsinizin şeklini siz seçebilirsiniz.
Son zamanlarda popüler olan ahşap nişan tepsileriyle sıcak bir ortam yaratabilir,aynalı nişan tepsileriyle göz kamaştırabilir, isme özel nişan tepsileriyle daha kişisel bir tercih yapabilir ya da çiçeklerle bezenmiş neşeli bir tepsiyle ortamı renklendirebilirsiniz.Ankara nişan tepsisi firmalarına göz atmak için ilgili kategoriye ulaşabilirsiniz.