Üye Ol Giriş Yap

Yurtdışı Balayı Turları

SALTUR Güvencesiyle...
Senin için seçtiğimiz yurtdışı balayı turlarını kaçırma


Toplam 15 rota bulundu
Sıralama:

Dünya'nın en popüler su altı cenneti Kızıldeniz'de dalış yapmak, Mısırın en popüler tatil bölgesi Sharm El Sheikh'te mükemmel bir balayı geçirmek istemez misiniz? İşte tüm detaylar bu yazıda.
Macerapest Ruhlar için Saltur, Düğün Vagonu çiftlerine unutamayacakları bir balayı rotasını, Tanzanya- Zanzibar'ı öneriyor.
5 Kişinin Vagonunda
Kalabalıklardan uzak, baş başa, romantik bir balayı yaşamak isteyen aşıklar için en uygun rotalardan biri olan Maldivler, her mevsim aynı derecelerde olan ılımlı iklimiyle de tercih sebebi oluyor...
1 Yorum
8 Kişinin Vagonunda
Balayını Ortaçağ hikayelerinin içerisinde masalsı bir yolculuk yaşayarak geçirmek isteyenleri Alsace'a davet ediyoruz!
3 Kişinin Vagonunda
Tarih kokan sokakları ve lavanta tarlalarıyla Provence'de romantik bir balayı sizi bekliyor.
3 Kişinin Vagonunda
Krallara ve kraliçelere yakışır bir balayı deneyimi için Bali'yi tercih edebilirsiniz!
4 Kişinin Vagonunda
Ege Denizi’nin büyüleyici Yunan Adaları Türkiye dışına çıkmak ama aynı zamanda da fazla uzaklaşmak istemeyen balayı çiftleri için en ideal romantizm yolculuğu...
4 Kişinin Vagonunda
Hem vahşi doğanın kucağında hem de romantik bir balayı yaşamak isteyen çiftler için Kenya muhteşem bir deneyim sunuyor.
3 Kişinin Vagonunda
Sonsuz kumsallarına kendinizi atabileceğiniz, berrak sularına dalabileceğiniz, atmosferik şehirlerini gezebileceğiniz Karayipler lüksün ve romantizmin buluştuğu bir cennet...
3 Kişinin Vagonunda
Rengarenk balıkların adaları Bahamalar dalmayı seven çiftlerin öncelikli tercihlerinden.
3 Kişinin Vagonunda
Kendisine çiçekler içerisinde iki kişilik cennet ortamı yaratmak isteyen çiftlerin tercihi olan bu bol güneşli ada, romantizmi doruklarda yaşatıyor...
5 Kişinin Vagonunda
Pasifik adalarının en eşsiz güzelliği, en efsanevi adası ve en egzotik lokasyonlarından olan Bora Bora, baş başa bir rüya yaşamak isteyen çiftlerin gözdesi oluyor.
İpek gibi beyaz kumları, berrak suyu, kristal mavi lagünleri, plajları ve mercan adaları ile tropik güzelliklerin hazinesi Mauritius, balayı çiftlerine beklentilerinden fazlasını sunuyor.
4 Kişinin Vagonunda
Mısır ve Nil Nehri rotasını balayında tercih etmek isteyen gizem peşindeki çiftler! Bu rotanın sizin için unutulmaz bir balayı olacağı kesin!
Mavinin her tonunu içeren sularda yüzüp, yemyeşil ormanların arasında bolca oksijen depolamak isteyen çiftler için Şeyseller doğru balayı rotası.